RX 6700 driver güncellemesi sonrası kartın performansı düştü

olcayaktsss

Hectopat
İyi akşamlar. ASUS XFX 6700 ekran kartıma bir drıver güncellemesi geldi AMD tarafından yapmaz olaydım. Yaptım sonuç ise oyunlarda yaşanan ani FPS düşüşleri ve takılmalar oldu. Nasıl kurtulabilirim?

İyi akşamlar. ASUS XFX 6700 ekran kartıma bir drıver güncellemesi geldi AMD tarafından yapmaz olaydım. Yaptım sonuç ise oyunlarda yaşanan ani FPS düşüşleri ve takılmalar oldu. Nasıl kurtulabilirim?
AMD'nin rezaleti işte. Bende bu sorunu yaşıyordum önceki sürüme geçmelisin.

Al işte yine bir güncelleme yine bir FPS kaybı. Sirketler inkar etselerde kabullenmeselerde böyle bir durum var mı? Acaba bu bir ticaret politikasi mi? Yüzlerce kişi bu sorunu neden yaşıyor. İşin garibi güncel driverda memnun kalmayıp eski driveri yükleyenler FPS kaybınınin hala devam ettiğini söylüyor. Güncel olanı bir kere yukledinmi karta bir şeyler mi oluyor. Bunu bilen var mı? Zaman içinde gitgide neden FPS azalıyor şikayetleri var insanlarda. Neden? "yeni kart al bu işe yaramiyor" demek olabilir mi?

Rahatsız ediyor ise eski sürüme geçersin olur biter.

O iş öyle olmuyor işte.

dün bendede oldu amd adrenalin editiondan güncellemesini yaptım hala aynı sorunu yaşıyorum özellikle youtubeda video izlerken drop giriyor sürekli ekran kartım 6650xt ryzen 5600

dün bendede oldu amd adrenalin editiondan güncellemesini yaptım hala aynı sorunu yaşıyorum özellikle youtubeda video izlerken drop giriyor sürekli ekran kartım 6650xt ryzen 5600
Hocam bende güncelleme yaptım aynı takılmalar oldu fakat eski driverıma dönsem de sorunu çözemedim siz çözebildiniz mi geri dönüş sağlar mısınız ?

Geri
Yukarı