RX 6700+ i3 12100F sistem 13750 TL'ye iyi mi?

Çok pahalı be hocam neyse ben bir araştırayım bakayım daha ucuza bulabilecek miyim teşekkür ederim tavsiyelerin için iyi günler dilerim.
Adam gibi IPS monitörler sıfır olarak bu fiyattan başlıyor kanki. Sen bilirsin yinede.

Buna para yetiyorsa buda olabilir
@Musashi M

Son düzenleme:
Adam gibi IPS monitörler sıfır olarak bu fiyattan başlıyor kanki. Sen bilirsin yine de.

Buna para yetiyorsa bu da olabilir.
@Musashi M

Bütçe ekleyip iyisini alacağım baştaki attığınız gibilerden normalde bunun gibileri düşünüyordum fakat 800-900 lira için değmez en iyisi iyisini almak.

Monitörle ekipmanlara da para lazım daha onları alacağım monit sıfır mı alsam 2. El mi acaba?

Test etme şansınız varsa monitörü 2. el almak çok daha mantıklı. Ölü piksel, ışık sızması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız sıfır aldığınızdaki gibi. Arkadaşın attığı AOC iyidir. İkinci eli 3500-4000 arasına bulabilirsiniz.
Sıfır olarak ise:

Test etme şansınız varsa monitörü 2. el almak çok daha mantıklı. Ölü piksel, ışık sızması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız sıfır aldığınızdaki gibi. Arkadaşın attığı AOC iyidir. İkinci eli 3500-4000 arasına bulabilirsiniz.
Sıfır olarak ise:

Hocam her şeyi topladım sonunda indirim bekleye bekleye :D Lenovo Legion R25'i monitör aldım 24.5 inç IPS pivot bayağı tavsiye ediyorlardı ghostin ölü pixel çıkmadı ışık sızmasıda yok ekipman olarak Corsair HS 35 Lenovo GK304 glorius model ı aldım ekipman ver monitör toplam 5K tuttu dizdim setup ı sonunda bayağı mutluyum yazasım geldi.

Hocam her şeyi topladım sonunda indirim bekleye bekleye :D Lenovo Legion R25'i monitör aldım 24.5 inç IPS pivot bayağı tavsiye ediyorlardı ghostin ölü pixel çıkmadı ışık sızmasıda yok ekipman olarak Corsair HS 35 Lenovo GK304 glorius model ı aldım ekipman ver monitör toplam 5K tuttu dizdim setup ı sonunda bayağı mutluyum yazasım geldi.
Güzel ekipmanlar hocam hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı