Elektronik RX 6700 sistem 12.499 TL!

Hocam vatanın iade politikasını çok seviyoruz abimle bir şey aldık diyelim ürünü açtık kullandık beğenmedik veya kusurlu çıktı hiç tereddüt etmiyorlar Trendyol'dan alıyorum bir dk sonra ürün stokta olmadığından sipariş iptal edildi paranız 10gün içinde yansıyacaktır mesajı alıyorum bırak iadeyi adamlarda ürün yok olan parama oluyor belki indirimde alasım geldi ürünü ve benim paramı aldılar o para bana indirimden sonra gelirse benim Trendyol'dan almamın ne anlamı kaldı hem indirimde alacağımı alamadım ve param geç geldi bu arada bu anlattığımı yaşadım ismini vermeyeyim şimdi bir satıcı yüzünden 3070 ekran kartını alamadık o sinirle vatandan aldık ya kısacası ucuz diye gidip internetten almak bazen güvenli satış yapan platformlardan bile soğumanıza neden oluyor.
Vatan o kadar da iade anlamında iyi denemez. Amazon'un yanında özellikle müşteri memnuniyeti açısından solda sıfır.

Son düzenleme:
Vatan o kadar da iade anlamında iyi denemez. Amazon'un yanında özellikle müşteri memnuniyeti açısından oslda sıfır.

Ben yaşadığımı söyledim sende benim yaşadığımı Amazon'da yaşamış olabilirsin bu kişiden kişiye değişiklik gösterir tabii ki ama benim demek istediğim adam internetten ürün satıyorsa kontrol etmek zorunda bu kim olursa olsun ürün stokta görünüyor ben satın alıyorum ürün stokta olmuyor param en az 5gün sonra bana geliyor ben o adam yüzünden niye alacağım üründen mahrum olayım ki Amazon'u bende seviyorum ama hiç iade etmedim oradan aldıklarımı satıcıdan satıcıya fark var ya biri iyi iş yapar diğeri ciddiye almaz firmayı kötüler ama önemli olan bunun gereğinin yapılması müşterinin mağdur taraf olmaması bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı