RX 6700 sistemde Last of Us için shader indirirken sistem sıcaklığı 98 dereceye çıkıyor

P1S4G0R

Hectopat
Daha fazla  
RAM
CORSAIR 16GB (2x8) Vengeance LPX 3200 MHz CL16 DDR4
Ekran kartı
ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit
Anakart
ASUS PRIME B550M-K 4600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 ...
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X 4.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek
Last of Us aldım, indirdim. Tüm shaderları kurdu misler gibi oynadım sonra çıktım bir sonraki girişimde tekrar güncelleme gelmişti.
Güncellemeyi indirdikten sonra shaderler gitmişti tekrardan indirirken sürekli bilgisayar kapanıyordu neyin ters gittiğini kontrol etmek istedim.
Son güncellemeden sonra Last of Us açtığımda sıcaklık 60'lardan 98e çıkıyor ve tabii ki kısa süre sonra kapanıyor.

Shader indirirken bilgisayar neden bu kadar ısınır?

Last of Us aldım, indirdim. Tüm shaderları kurdu misler gibi oynadım sonra çıktım bir sonraki girişimde tekrar güncelleme gelmişti.
Güncellemeyi indirdikten sonra shaderler gitmişti tekrardan indirirken sürekli bilgisayar kapanıyordu neyin ters gittiğini kontrol etmek istedim.
Son güncellemeden sonra Last of Us açtığımda sıcaklık 60'lardan 98e çıkıyor ve tabii ki kısa süre sonra kapanıyor.

Shader indirirken bilgisayar neden bu kadar ısınır?

TLOU'nun kendi yazılım hatası bu kartla bir sıkıntı yok driver Update yapin ya da bir önceki sürüme dönün bir şey değişmiyorsa pek yapacağınız bir şey yok o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı