RX 6700 XT alınır mı?

Alınır büyük ihtimalle arkadaş Cashback'i almıştır ama, almadıysa direkt alın zaten. Lakin parayı beklerim diyorsanız 9700'e RX 6700 XT sıfır alırsınız, 1750TL cashback gelir fakat biraz uzun sürüyor gelmesi. Yine sıfır olur.

Bence Asus geri ödeme kampanyası kullanarak 8k 9k aralığında alabilirsin. Değmez başkasından almaya.

Eğer satıcı Cashback’i almadıysa alınır.
Onu sorarsa satıcı alır zaten. Sormadan alırsa da ya faturadaki isim tutmuyor diye Asus sorun çıkarır ya da satıcı önceden almış çıkar. Sorun bitmez yani. En temizi kendi adına sıfır alması.

Onu sorarsa satıcı alır zaten. Sormadan alırsa da ya faturadaki isim tutmuyor diye Asus sorun çıkarır ya da satıcı önceden almış çıkar. Sorun bitmez yani. En temizi kendi adına sıfır alması.
Düzenledim hocam yazdığım anda, O12G modellerinin fiyatlarının düştüğü aklıma geldi. Fakat Asus Cashback almak çok uzun sürüyor arkadaş beklemek istemeyebilir.

Düzenledim hocam yazdığım anda, O12g modellerinin fiyatlarının düştüğü aklıma geldi. Fakat ASUS cashback almak çok uzun sürüyor arkadaş beklemek istemeyebilir.

Cashback kapmanyasını yeni öğrendim kendi adıma alırım o zaman teşekkür ederim ama ekran kartı bu fiyatlara göre iyi değil mi?

Cashback kapmanyasını yeni öğrendim kendi adıma alırım o zaman teşekkür ederim ama ekran kartı bu fiyatlara göre iyi değil mi?
İyi tabii ki. Fakat Cashback almanın 1 yıla yakın sürdüğünü söyleyenler vardı, sürekli mail atarsanız 3-5 ay içinde gelebiliyormuş. Ben beklerim diyorsanız o şekilde alın.

Son düzenleme:
Bir de sahibindende bu ilanı gördüm Akakçe'de en ucuzu 17.955 TL ama bu ilanda8.250 yarı fiyatına inmiş ve sıfır nasıl oluyor?

@mertutux

Ürün bu senenin mayıs ayında 12.000TL'ye kadar düşmüş, genel olarak da o banttaymış; yani yarı fiyatı değildir yüksek ihtimal. Fakat yine de CW sorunu vs. yoksa iyi fiyat, yer güvenilirse alınır.

Geri
Yukarı