RX 6700 XT CS:GO düşük FPS

Tririvals

Hectopat
Arkadaşlar 3 gün önce csgo indirdim başlarda 300 fps görürken sonrasında dikey eşitleme açtım bir kaç kere fps düşünce tekrar kapattım fakat fps asla eski haline dönmedi. Ekran kartı driverini ddu ile sildim tekrar kurdum ve oyunu sildim tekrar kurdum sorun çözülmedi yardımcı olursanız sevinirim. Sıcaklık değerleri vs geyet normal, ekran kartı kullanımı oyun esnasında %99 bandında geziyor sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

Ekran kartı: Sapphire Radeon Rx6700xt Pulse
İşlemci: Amd Ryzen 5 5600
Ram: Gskill16 gb 2x8 3200mhz ram
Anakart: Asus PRIME B450M-K II

Son düzenleme:
Ekran kartının %100 olabileceğinden şüpheliyim. Oyun ayarlarınızı tamamen ekran görüntüsü atın.

Aynı işlemci ile Asrock Phantom D 6700 XT kullanmaktayım. Genel olarak FPS miktarım 450-500 civarlarında. Oyun ayarlarınızı ve oyun içindeki FPS, sıcaklık vb değerlerinizi ekran görüntüsü olarak atabilir misiniz?

Evet vaziyet budur.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 278
  • Ads2ız.png
    Ads2ız.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 253
  • Adsız.png
    Adsız.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 104
Hocam yine de 300 400 FPS'lerden 110'lara düşürmez diye tahmin ediyorum ve ilk açtığımda da 8X ayarındaydı.
Razer Cortex uygulaması yüklü mü bilgisayarda? Aynı zamanda ekran kartı optimizasyon ayarları kaynaklı bir sorun olabilir, AMD uygulamasını kontrol edebilir misiniz?

Razer Cortex uygulaması yüklü mü bilgisayarda? Aynı zamanda ekran kartı optimizasyon ayarları kaynaklı bir sorun olabilir, AMD uygulamasını kontrol edebilir misiniz?

Tam olarak ne yapmam lazım, daha öncesinde AMD Adrenalin'e üzerinden frekansı 100 MHz aşağı çekmiştim ve fan ayarlarını bir tık yükseltmiştim.

Yardımcı olabilecek yok mu? Sorunum devam ediyor @Xantern

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı