RX 6700 XT için stabil sürücü önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
23.11.1 kullanıyorum ve FiveM'de arada beyaz ekran titremesi geliyor ve ara ara crash yiyorum son çıkan sürümde de aynı sıkıntı oldu. Önerebileceğiniz sürücü var mı?

Aynı kartı kullanıyorum 23.12.1'deyim bende bir sıkıntı yok hocam. Sunucu kaynaklı olabilir mi sorun?

Son sürüm kullan ayrıca FiveM de crash yeme sorunun sunucudandır birçok sebebi var onun driver ile alakası yok.

Sunucu ile alakası yok ondan eminim. RAM kullanımı çok artmaya başladı bununda sebebini anlayamadım ekran kartı stress testi ve Windows'un RAM testini yaptım bir problem çıkmadı.

Son sürümü tekrardan indireyim o halde.

Sunucu ile alakası yok ondan eminim. RAM kullanımı çok artmaya başladı bununda sebebini anlayamadım ekran kartı stress testi ve Windows'un RAM testini yaptım bir problem çıkmadı.

Son sürümü tekrardan indireyim o halde.

FiveM'de crash yemen birçok sebepten oluyor kullandığın grafik paketi, FiveM'in dosya konumundaki mods klasöründeki dosyalardan olabilir ya da scriptler vs. birikmiş olabilir FiveM'in cache dosyasını silmen lazım. Eğer internetin hızlıysa direkt FiveM'i sil yükle yüksek ihtimalle çözülecektir.

FiveM'de crash yemen birçok sebepten oluyor kullandığın grafik paketi, FiveM'in dosya konumundaki mods klasöründeki dosyalardan olabilir ya da scriptler vs. birikmiş olabilir FiveM'in cache dosyasını silmen lazım. Eğer internetin hızlıysa direkt FiveM'i sil yükle yüksek ihtimalle çözülecektir.
Cache dosyasını sildim ama mods dosyasını bir kontrol edeyim nve+enb kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı