RX 6700 XT R5 5600 sistem ne kadar eder?

Ben olsam 20k ilan girerdim belki pazarlıkla 1k daha inerdim. Hazır sistemlerin alıcısı o kadar çok olmuyor, parça parça satarak daha iyi fiyatlar elde edebilirsiniz hatta ben olsam sadece anakart+ekran kartını satardım iyi bir anakart ve üst nesil ekran kartına geçip yoluma devam ederdim.

Ederi bu. Sahibindende gördüğünüz sistemlerin tümü kazık fiyat.

Hocam 15'e benim sistemi satıp 18k ya aşağıdak sistemi alacağım nasıl daha iyi değil mi?

Hocam 15'e benim sistemi satıp 18k ya aşağıdak sistemi alacağım nasıl daha iyi değil mi?
Değil tabii ki, 3050 dediğin kart 6700xt'nin performans olarak yarısını falan anca veriyor.

Zaten troll yapıyordum
Neyse sadece fiyat öğrenmek için sormuştum şu anki sistem bana çok rahat yeter yorum yapan herkese teşekkür ederim.
Sisteminiz gayet iyi zaten illa yükseltilecekse anakart yükseltilebilir fiyatlar daha da artmadan. 2-3 yıl sonra X3D serisinden bir anakart ve ekran kartı yükseltmesiyle mis gibi kullanırsınız.

Sisteminiz gayet iyi zaten illa yükseltilecekse anakart yükseltilebilir fiyatlar daha da artmadan. 2-3 yıl sonra X3D serisinden bir anakart ve ekran kartı yükseltmesiyle mis gibi kullanırsınız.

Benim şu an öncelik parçam SSD James Donkey 120 GB SSD'yi kullanıyorum Windows ona yüklü artık sıkıntı çıkarmaya başladı şimdi düzgün SSD arıyorum karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten ekran kartıyla işlemci o kadar para ediyor.

Sizce yeni bir sisteme geçmeye gerek var mı yoksa bu biraz beni götürsün ondan sonra geçmek mi mantıklı.

Hocam bu sistem oldukça güzel yeni setup almanıza gerek yok ek SSD ve RAM eklemesi yap fişek.

Geri
Yukarı