RX 6700 XT sistemde ETS 2 ana menüde donuyor

İşletim sistemi
Windows 11

UcanMuz

Decipat
RAM
8x2 CL18 3600 MHz
Ekran kartı
RX 6700 XT
Anakart
Gigabyte B550M-DS3H
İşlemci
Ryzen 5 5600
Selam, durum Truckers MP için de geçerli. Ana menüdeyim, örneğin profilleri yönet butonuna tıklıyorum ve oyun 1-2 dk donuyor sonra geliyor, ardından buradan çık tuşuna bastığımda oyun yine 1-2 dakika donuyor. Bu yeni sürümle alakalı bir durum mu? Daha önce hiç yaşamadım.

Selam, durum Truckers MP için de geçerli. Ana menüdeyim, örneğin profilleri yönet butonuna tıklıyorum ve oyun 1-2 dk donuyor sonra geliyor, ardından buradan çık tuşuna bastığımda oyun yine 1-2 dakika donuyor. Bu yeni sürümle alakalı bir durum mu? Daha önce hiç yaşamadım.
Oyun SSD'ye mi yoksa HDD'ye mi yüklü? Bundan aynı olarak bu durum Windows ekranında oluyor mu? (oyun dışı)

Profilleri silip denedin mi? Bu sorun genellikle profilden kaynaklanıyor. Profilleri başka bir dosyaya alıp öyle oyuna gir, yüksek ihtimal düzelecektir. Bu sorunun RTX 4090 bilgisayarda da olduğunu düşünüyorum, 10 saniye giriş ekranında bekletiyor savede bir bozukluk veya optimizasyon problemi olunca. Oyunla alakalı.

Bu sürümle alakalı bence 200 MB'lik güncelleme gelmeden önce sorunsuzdu. Şimdi oyundayken cart curt donmalar başlıyor, özellikle mal alabileceğimiz lokasyonlara gelince.

Geri
Yukarı