RX 6700 XT sistemde FreeSync açık ama yırtılma mevcut

Daha fazla  
Lenovo G24-20 modelini kullanıyorum ekran kartım RX 6700 XT FreeSync açık olmasına rağmen oyun da aşırı yırtılmalar oluyor. İllaki dikey senkronizasyonu açmam gerekiyor. Bunun olması normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığım gibi, onu da denedim bir çözüme ulaştırmadı.
"Yazdığım gibi" de kastettiğiniz dikey senkronizasyonla benim dediğim farklı. Yani gelişmiş senkronizasyon da fpsi sabitlemiyor vsync gibi. Bende çok yaşıyordum sizin sorunu freesync açık gelişmiş senkronizasyon kapalıyken. Sonra onu bi açtım sorun çözüldü

"Yazdığım gibi" de kastettiğiniz dikey senkronizasyonla benim dediğim farklı. Yani gelişmiş senkronizasyon da FPS'i sabitlemiyor V-Sync gibi. Bende çok yaşıyordum sizin sorunu FreeSync açık gelişmiş senkronizasyon kapalıyken. Sonra onu bir açtım sorun çözüldü

Süper senkronizasyon demişim onu kastettim adını hatırlayamadım sanırım. Maalesef çözüm olmadı.

Sorunum halen devam etmekte. Görüntü 1saniye veya milisaniyelik olarak sonradan geliyor bazen. Oyun oynayamaz oldum. Sebebini anlayamıyorum. Özellikle oyun ilerledikçe daha çok yaşanmaya başlıyor. Sistem buz gibi hiçbir ısınma yok.

Son düzenleme:
Süper senkronizasyon demişim onu kastettim adını hatırlayamadım sanırım. Maalesef çözüm olmadı.

Sorunum halen devam etmekte. Görüntü 1saniye veya milisaniyelik olarak sonradan geliyor bazen. Oyun oynayamaz oldum. Sebebini anlayamıyorum. Özellikle oyun ilerledikçe daha çok yaşanmaya başlıyor. Sistem buz gibi hiçbir ısınma yok.

Çözebildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı