RX 6700 XT ve R5 5600 sistem alınır mı?

goatcan

Centipat
DA'nin X İncehesap sistemini biraz degistirip soyle bir sistem yaptim nasildir, alınır mı?

+

Da'nin X İncehesap sistemini biraz degistirip soyle bir sistem yaptim nasildir, alınır mı?

+

Öneri ister misiniz bilmiyorum ama hocam bu sistem benim çok hoşuma gitti aklınızda bulunsun.

Öneri ister misiniz bilmiyorum ama hocam bu sistem benim çok hoşuma gitti aklınızda bulunsun.
Hocam intel beni sarmiyor ya. Benim paylastigim sistem nasildir sizce?

Hocam Intel beni sarmiyor ya. Benim paylastigim sistem nasildir sizce?

Sizin sisteme burada toplu şekilde denk geldim hocam sizin gerekli upgrade yaparak alabilirsiniz bende AMD tarafına ısınamadım bir türlü.
Bu arada kasayı değiştirirseniz güzel olur ısınıyor diye biliyorum pek önerrmiyorlar.

Sizin sisteme burada toplu şekilde denk geldim hocam sizin gerekli upgrade yaparak alabilirsiniz bende AMD tarafına ısınamadım bir türlü.
Anladim hocam. Sagolun, iyi forumlar.

Bu arada kasayı değiştirirseniz güzel olur ısınıyor diye biliyorum pek önerrmiyorlar.
Hocam ben toplu sekilde siparis verecektim incehesaptan fakat sepete eklemiyor, sizde de var mi sorun bir bakabilir misiniz?

Toplam fiyatı ne kadar bilmiyorum ama size bu uygun gibi.
Hocam o sistemi degistirdim zaten, 20k oluyor yaklasik sanirsam.

Şu an sepete ekliyebiliyorum sayfaya F5 atabilir misiniz veya farklı tarayıcıdan girmeyi deneyin bu arada sepete ekledikten sonra ekran görüntüsünü atar mısınız bir son kez bakalım.
Tamam hocam.
Hocam:
  1. Sepetiniz'de bulunduğundan dolayı, Çoklu kredi kartı ödemesi yapılmamaktadır. Boyle birsey yaziyor sepette. Olay nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı