RX 6700'lü sistem için monitör tavsiyesi

Butceniz için tek seçenek.
Maşallahı var tek sorum olacak benim masam arkadan baya dar geniş değil haliyle monitör biraz yakın duruyor bakarken 2 K 27 inch piksel sayma gibi bir durum olur mu .?

Maşallahı var tek sorum olacak benim masam arkadan bayağı dar geniş değil haliyle monitör biraz yakın duruyor bakarken 2 K 27 inch piksel sayma gibi bir durum olur mu?
2K'da olacağını sanmıyorum. Piksel sayma durumları 1080P'de oluyor, o da çok yakından bakarsaniz tabii.

2K'da olacağını sanmıyorum. Piksel sayma durumları 1080P'de oluyor, o da çok yakından bakarsaniz tabii.
Yardımcı olan herkese çok teşekkürler bu monitör çok kaliteli güzel geldi bunu alacağım inşallah son olarak direk kurup baslayabilirim hocam dimi hiç bir ayara dokunmadan malum menüden ayar yapınca yok şu mod yok bu görüntü modu yok sinema modu FPS modu derken işler iyice sarpa sarıyor ve görüntü bozuluyor ve eski haline getirmesi çok zor oluyor.

Yardımcı olan herkese çok teşekkürler bu monitör çok kaliteli güzel geldi bunu alacağım inşallah son olarak direk kurup baslayabilirim hocam değil mi hiçbir ayara dokunmadan malum menüden ayar yapınca yok şu mod yok bu görüntü modu yok sinema modu FPS modu derken işler iyice sarpa sarıyor ve görüntü bozuluyor ve eski haline getirmesi çok zor oluyor.

Arkadaşın önerdiği monitör gerçektende çok güzel hocam zamlanmadan önce kesin alın.

Yardımcı olan herkese çok teşekkürler bu monitör çok kaliteli güzel geldi bunu alacağım inşallah son olarak direk kurup baslayabilirim hocam değil mi hiçbir ayara dokunmadan malum menüden ayar yapınca yok şu mod yok bu görüntü modu yok sinema modu FPS modu derken işler iyice sarpa sarıyor ve görüntü bozuluyor ve eski haline getirmesi çok zor oluyor.
Parlaklık vs. ayarlanabilir ki bu size kalmış. G24/27F-2'nin OSD menüsünün çok karışık olduğu söyleniyordu, G27Q nasıldır bilmiyorum.

Parlaklık vs. ayarlanabilir ki bu size kalmış. G24/27F-2'nin OSD menüsünün çok karışık olduğu söyleniyordu, G27Q nasıldır bilmiyorum.
Ayar yapmadan direk kullansam olur yani yine kaliteli canlı görüntü de kullanabilirim.

Arkadaşın önerdiği monitör gerçektende çok güzel hocam zamlanmadan önce kesin alın.
Çok teşekkürler hocam öyle yapacağım bir artar sonra hiç dokunmayız.

Geri
Yukarı