RX 6700XT nasıldır?

RX 6600XT fiyatını hakediyor mu hocam? 67xx biraz zorlar ancak 6600XT'yi rahatça alabilirim.
Hak ediyor tabii. 6600 XT'yi kullanıyorum 4-5 aydır. Hiç hata almadım. Hoş kart. FSR 2.0'da gelecek, biliyorsun. 1.0'ın üzerine epey koyulmuş. Güç tüketimi de muazzam kartın. Üzerine biraz daha koyulup 6650 XT'de alınabilir, ikiside üzmez.

Hak ediyor tabii. 6600 XT'yi kullanıyorum 4-5 aydır. Hiç hata almadım. Hoş kart. FSR 2.0'da gelecek, biliyorsun. 1.0'ın üzerine epey koyulmuş. Güç tüketimi de muazzam kartın. Üzerine biraz daha koyulup 6650 XT'de alınabilir, ikiside üzmez.
Hocam benim şu anki anakartım PCIE 3, bir eksisi, sıkıntısı olur mu?

Hocam benim şu anki anakartım PCIE 3, bir eksisi, sıkıntısı olur mu?
Sıkıntı olmaz. Epey az bir performans düşüklüğü yaşarsın. 6500 XT gibi arada devasa bir fark yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı olmaz. Epey az bir performans düşüklüğü yaşarsın. 6500 XT gibi arada devasa bir fark yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam. UV ve OC yaptınız mı acaba?

Hocam, bu mesajı yazdıktan sonra kartı alıyorum. Var mıdır şunu yap/ şunu yapma diyeceğiniz bir şey?

Hocam, bu mesajı yazdıktan sonra kartı alıyorum. Var mıdır şunu yap/ şunu yapma diyeceğiniz bir şey?
Bugün epey indirim oldu. @Süleyman Yusuf'ın attığı kartlardan birini almanı öneririm. 6650 XT tatlı olur. Gerisi beklemek, kart gelsin. Driver'ını kurar keyfini sürersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı