RX 6700XT stabil driver önerisi

sakal5323

Hectopat
Dün akşam son sürümü yükledim fakat binlerce pişman oldum. RDR 2 de FPS düşüşü oldu ve FPS 60 olmasına rağmen oyun kasıyor. Valhalla da FPS düşüşü oldu drop yiyorum. Sizce en güncel ve stabil sürüm hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
23.9.1 stabil bir sürüm. 6600 XT ve 6750 XT ile bu sürümü kullanıyorum. Bundan sonra çıkan iki sürümde gereksiz takılmalar ve kararsızlıklar çıktı. Yakın zamanda düzeltirler onu da. Şimdilik 23.9.1'de kalırsanız sorun yaşamazsınız.

amd driver.png

Previous Drivers kısmına tıklarsanız önceki sürümler çıkar.

Hangi sürümü yüklemeliyim hem güncel olsun hem de stabil.

23.8.2 AMD'nin en stabil sürücüsü. Hiçbir sorun ile karşılaşmazsın. Bende de aynı kart var bende bu sürümü kullanıyorum.

23.9.1 stabil bir sürüm. 6600 XT ve 6750 XT ile bu sürümü kullanıyorum. Bundan sonra çıkan iki sürümde gereksiz takılmalar ve kararsızlıklar çıktı. Yakın zamanda düzeltirler onu da. Şimdilik 23.9.1'de kalırsanız sorun yaşamazsınız.

Evet o sürüm de iyidir.

@403377 23.9.1 de stabil bir sürüm ve daha güncel sizin önerinize göre. Siz de geçebilirsiniz. Sonrakilere aman diyeyim. 23.9.2 ve 23.9.3 hakkında çok şikayet var. Ben de bahsedilen sorunları yaşadım ve 23.9.1'e döndüm hatta. Gereksiz bir şekilde sistem donmalarına sebep olan bir sorunu var onların. Uzun zamandır ilk defa sürücü sorunu yaşattı AMD. Bayağıdır iyi gidiyordu.

@403377 23.9.1 de stabil bir sürüm. Siz de geçebilirsiniz. Sonrakilere aman diyeyim. 23.9.2 ve 23.9.3 hakkında çok şikayet var. Ben de bahsedilen sorunları yaşadım ve 23.9.1'e döndüm hatta. Gereksiz sistem donmalarına sebep olan bir sorunu var onların.

23.9.1'de nedense yüzde 1 değerlerim çok düştü o yüzden 23.8.2'ye geri döndüm. RTTS sayesinde FPS değerim ile aynı yüzde 1 değerlerini alıyorum şu anda.

9.1 kurmanıza gerek yok. Bunu kurun düzeliyor hepsi. 9.1'de düşük performans veriyor.

23.9.1'de nedense yüzde 1 değerlerim çok düştü o yüzden 23.8.2'ye geri döndüm. Rtts sayesinde FPS değerim ile aynı yüzde 1 değerlerini alıyorum şu anda.

23.9.1 sürümün de bariz performans sorunu var zaten 2-3 kere kurdum o sürümü sıfırdan benchmark ve oyunlarım da test ettim dediğiniz gibi düşük FPS falan veriyor. 23.9.2'de daha güzel değerler alıyorum. Sıkıntı yaratmasa kurulacak tek sürücü aslında 23.9.2 sürümü de işte.

Geri
Yukarı