RX 6700XT vs RTX 3070

• Konuyu başlatan BT7274
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 514
RX 7500 RTX 8000 TL.

Her ikisi de pahalı. Red Devil 6700 XT modelini geçen ay 6000 TL'ye aldım.

İkinci el ekran kartı alım satım gruplarına gir. Orada bütçeni belirtip aradığın kartı yaz. Sana geri dönerler. 10 gün içerisinde iade alan güvenilir satıcılar var. Referansları var mı o satıcının kontrol et. Havale gönderip de alabilirsin güvenilir olduğu söyleniyorsa.

İkinci el ekran kartı alım satım gruplarına gir. Orada bütçeni belirtip aradığın kartı yaz. Sana geri dönerler. 10 gün içerisinde iade alan güvenilir satıcılar var. Referansları var mı o satıcının kontrol et. Havale gönderip de alabilirsin güvenilir olduğu söyleniyorsa.
Sahibinden'de 8700 küsür liraya İnno3D İchill 3080 satan gördüm. Paran güvende ile satıyor. 8800'e EVGA da var.

İkinci el ekran kartı alım satım gruplarına gir. Orada bütçeni belirtip aradığın kartı yaz. Sana geri dönerler. 10 gün içerisinde iade alan güvenilir satıcılar var. Referansları var mı o satıcının kontrol et. Havale gönderip de alabilirsin güvenilir olduğu söyleniyor.

Hocam referansları var güvenilir birisi gibi.
Yani öneriniz 6700XT.
Benim monitör zaten FreeSync Premium destekli yani AMD almam daha doğru mu olur sizce de?

Sahibinden'de 8700 küsur liraya INNO3D ichill 3080 satan gördüm. Paran güvende ile satıyor. 8800'e EVGA da var.

Hocam bu 6700XT kaç W PSU ister benim 500W PSU masrafı gelirse o kadar aşamam.

Bu grupları nereden bulabilirim?

Hocam kart bu bir bakarsanıx çok sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam referansları var güvenilir birisi gibi.
Yani öneriniz 6700XT.
Benim monitör zaten FreeSync Premium destekli yani AMD almam daha doğru mu olur sizce de?

Benim kullandığım bir özellik değil. Kullanacaksan evet iyi olabilir.

Fiyat farkı çok değilse 3070 de bakabilirsin. Benim daha önce alışveriş yaptığım bir arkadaş 3 fanlı RTX 3070 Ti modelini 7000 TL'den satıyordu. Sen de öyle bulabilirsin biraz sabredersen.

Hocam bu 6700XT kaç W PSU ister benim 500W PSU masrafı gelirse o kadar aşamam.

500W PSU yetmez ne yazık ki. Kaliteli bir 650W şart. Ben Aigo marka 650W güç kaynağı ile kullanıyordum. Sıkıntı çıkarıyordu. Bilgisayar kapanıyordu. Güç kaynağımı yükseltmem gerekti. Sorunu o şekilde çözdüm.

Hocam kart bu bir bakarsanıx çok sevinirim.

Kazık. Dediğim gibi, sıfır gibi RX 6700 XT Red Devil modelini 6000 TL'ye aldım ben. Garantisi yok ama taş gibi kart. Red Devil en iyi soğutmaya sahip modeldir. ASUS Dual'e 7500 TL vermek çok bilinçsiz bir davranış.

Bu grupları nereden bulabilirim?

Kazık. Dediğim gibi, sıfır gibi RX 6700 XT Red Devil modelini 6000 TL'ye aldım ben. Garantisi yok ama taş gibi kart. Red Devil en iyi soğutmaya sahip modeldir. ASUS Dual'e 7500 TL vermek çok bilinçsiz bir davranış.

Bu gruplar güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı