Elektronik RX 6750 XT 10600 TL

7700XT yakın tarihte çıkacak bence beklenebilir. Bunun haricinde 6700 serisi alınacaksa şu vakit ikinci el alınmalı.
Hocam dediğinizde haklısınız ancak bu ekran kartının fiyatı en az 19-20 olur gibi geliyor bana bu dolar yükseldiği için ayrıca bu kartı kullanmam için işlemcim yetmez büyük ihtimalle bende r7 3700x var bu işlemcinin bu kartı besleyebileceğini düşünmüyorum yani bu kartı alırsam işlemciyide yenilemem gerekir bu da bana epeyi bi masraf açar o yüzden ben şuan biraz daha düşük kartlara bakıyorum ileride işlemciyide upgrade edip yeni bir kart alabilirim

Bilmiyordum bu sorunu. Sapphire olanın kullanıcı yorumları çok olumlu, incelemelerde de beğenilmiş hemde en ucuz alternatif bende alıp geçtim. Bide iki fanlı olması beni biraz cezbetti çok yer kaplayan büyük kart olmasını istemiyordum soğutma yeterliyse iki fan benim için daha iyi.

ASUS Radeon 6700 XT DUAL modelini bizzat ben kullanıyorum ve Coil Whine sorunum var. İnternetten araştırdığımda da bu modelin hemen hemen çoğu serisinde Coil Whine sorunu olduğunu okumuştum. Ha, Coil Whine sorunu DUAL serisi kartlara özgü bir şey değil, farklı alacağınız bir kartta da çıkabilir. Yine de, işiniz daha garanti olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı