Elektronik RX 6750 XT Vatan'da 11.684 TL!

240Hz bakıyorsak 24 inç iyi olur 1080P'ye, 2K'nın piksel yoğunluğu 27 inç için daha ideal.

240Hz düşündüğün için rekabetçi de oynadığını varsayıyorum, yok ben çoğunlukla hikayeli oynarım diyorsan 27 inç 1080p de iş görür.

Sağ olun hocam duruma göre ya 2 k ya 1080p tercih edeceğim sağ olun.

Hocam benim için önemli oynadığım tek rekabetçi oyun Valorant zaten genelde hikaye / Survival oyunarı oynayacağım Ultra da şimdiye kadar çıkmış oyunlarda üzmezse sıkıntı yok gelecek oyunlarda FSR açarım gerekirse yüksek-orta ayarlara çekerim.

Yüksek/Ortadaki 1440p zaten Ultra 1080P'den çok daha iyi görüntü kalitesine sahip. Hikaye oyunları gibi oyunlar oynuyorsanız aşırı derecede fark ediyor. 1080p ile 1440p arasını gözle gördüğünüz zaman, o kartta neredeyse her oyunu 1440p yüksek ayarlarda 60-70 FPS üstü oynatabiliyor.

Starfield dlss 3.0 için rehber var mı? FG görüntüyü rezalet yapıyor mu?

Hayır tabii ki. FG'nin görüntü kalitesi ile ilgisi yok ki, optik akış hızlandırıcılar var. Mod yapımcısının sayfasında var her şey zaten kullanabilmek için $5 ile abone oluyorsun.

RTX 4060'la aynı fiyatta bir de 4060 alanlar ne düşünüyor anlamıyorum.

Fram generation var DLSS var Ray Tracing var diyenlere cevabım şu şu an fg olan oyun bulmak çölde su bulmak gibi bir şey onu da geçtim oyuna fg entegre etmek oyunu yapmak kadar zor bir şey RT konusuna gelecek olursak şu an hangi oyunda adamakıllı kullanabiliyoruz bu teknolojiyi en az 6-7 yıl var oyunlara adamakıllı entegre edilmesi için.

Lütfen fanboyluk yapmadan bir düşünün bu söylediklerimi.

Bende NVIDIA fanıyım ve RTX ekran kartım var. DLSS hiçbir işe yaramıyor bende niye anlamadım. RDR2'de hem FPS düşürüyor hem grafikleri çamur yapıyor. Aynı şekilde Spider-Man'de öyle.

2060'tan bu karta geçmek mantıklı olur mu?
İşlemci 5600X.

Elindeki kart ölü değil bu saatten sonra da en son jenerasyona geçmek daha ideal olur senin için. 2060'ı sömür iyice geçeceğin vakit de 7700 XT olur, 4060 Ti olur kafana hangisi eserse.

RTX 4060'la aynı fiyatta bir de 4060 alanlar ne düşünüyor anlamıyorum.

Fram generation var DLSS var Ray Tracing var diyenlere cevabım şu şu an fg olan oyun bulmak çölde su bulmak gibi bir şey onu da geçtim oyuna fg entegre etmek oyunu yapmak kadar zor bir şey RT konusuna gelecek olursak şu an hangi oyunda adamakıllı kullanabiliyoruz bu teknolojiyi en az 6-7 yıl var oyunlara adamakıllı entegre edilmesi için.

Lütfen fanboyluk yapmadan bir düşünün bu söylediklerimi.
Siz FSR ile çamur görmeye devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı