RX 6750 XT ekran kartı sıcaklığı normal mi?

omergunes44

Zeptopat
Daha fazla  
AMD 5 5600 işlemci var. Ekran karti oyunlarda 2 k'da. Genellikle himaye oyunlarında 77-85 derece oluyor ekran karti ısısı. 1400-1500 arası fan hızı. Bir sorun var mı? Pek bilgim yok. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta performansta bir değişiklik olur mu arttırınca, ve de detaylı anlatır mısın nasıl arttıracağım kaç yapacağım?
Performansın kart sıcaklığı düştüğü için yükselecektir elbet. YouTube den bak ben Afterburner kullanmadığım için bilmiyorum. Benim kartımda Asus'un kendi yazılımı var.

Usta performansta bir değişiklik olur mu arttırınca ve de detaylı anlatir misin nasıl attiracağım kac yapacağım

Ya daha sıfır aldım 1 hafta oldu ama oyunlar orijinal değil bu arada

Kasanın yan camını çıkarıp test edin, sıcaklık çok düşerse kasa iyi hava almıyor demektir, öndeki fanların hızlarını arttırın veya değiştirin.

Kasanın yan camını çıkarıp test edin, sıcaklık çok düşerse kasa iyi hava almıyor demektir, öndeki fanların hızlarını arttırın veya değiştirin.
Açınca çok fazla değişiyor ön fanlari nasıl hızlandıracak?

İnceleme videosunu izledim kasayı aldığım yerde 70 i geçmiyor ekran karti sıcaklığı bende 80 85

Bende de 6700XT var ve sıcaklık boşta 50-55 oyunda Max 64 derece oluyor. Fanların dönme hızını hangi bir programla ya da AMD sürücü ile değiştirmedim. 1 senedir de böyle 64 derece sıcaklığı.

Kart yükte çalışırken bu programı açıp, sensör kısmının görüntüsünü paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı