RX 6750 XT sistem alınır mı?

Pazar gününe kalmaz hocam.

Pazara kadar tükenmez umarım. Şu an şehir dışındayım.

Mantıklı düşünmüşsünüz SSD dışında yükseltilmesi gereken bir şey yok hocam ama elinizi çabuk tutmanızı öneririm.

3060 Ti'lı sistem almayı düşünüyordum fakat VRAM olayı iyice uzaklaştırdı beni. Benim de radarıma bu sistem girdi şu an. SSD'sini 1 TB yapıp alacağım gibi duruyor. Kasayı da H570'e çeviririm. Başka bir şeyi değiştirmeye gerek var mı sizce?

3060 Ti'lı sistem almayı düşünüyordum fakat Vram olayı iyice uzaklaştırdı beni. Benim de radarıma bu sistem girdi şu an. SSD'sini 1 TB yapıp alacağım gibi duruyor. Kasayı da H570'e çeviririm. Başka bir şeyi değiştirmeye gerek var mı sizce?
Bu haliyle mükemmel sistem zaten. Yapıştır geç başka bir şey ellemeye gerek yok anakartı değiştir bir de.

Son düzenleme:
B760m-k'nin stoğu bitmiş h610m-a da güzel midir i5-12400f için ?
Hocam düz gameriz zaten ileride 5000 mhz ram takarım şuna şöyle oc yaparım şunu şöyle yaparım gibi değişik fantezileriniz yoksa alın gitsin anakart iyi yeter işlemci için de, aldıktan sonra yokluğunu eksikliğini hissetmezsiniz aklınıza bile gelmez biz almışken en iyisi olsun ve birkaç ekstra özellik için öneriyoruz yüksek anakartları🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı