RX 6750 XT sisteme monitör önerisi

Bütçe
20000-25000
Görememişim hocam kusuruma bakmayın.

Hocam sorunuz varsa cevaplarım bende onun 27 inç 2K versiyonu var ASUS ayarlarıyla alakalı sorunuzu varsa cevaplayabilirim.

Görememişim hocam kusuruma bakmayın.

Başka bir sitede 3900 TL hocam olabilir aslında ama kasayla arasında bir uyumsuzluk gibi bir durum olur mu acaba bilmediğimden soruyorum.

He pardon evet Akakçe'den bakabilirsiniz kasayla hiçbir uyumsuzluk yok bence hatta hem yenileme hızı hem de çözünürlük açısından en iyisi bu.

Şey soracağım hocam, bu monitörü bağlama işi falan nasıl olacak çünkü kasadan ayrı gelecek ya.

Bir de başka bir monitör öneriniz var mı acaba buna benzer?

Monitörü içinden onu alırsan iki kablo çıkacak tam performans için HDMI olmayan DP kabloyu kullanıp bir ucunu monitöre diğer ucunu da ekran kartı girişine takacaksın 100klık monitörün olsa bile aynı işlem o yüzden uyum açısından sıkıntı yok

Evet var ama biraz daha pahalı birkaç tane sıralayayım:

Ama yine tavsiyem ya başta attığım ASUS'ya da biraz bütçe artırıp son attığım linkteki ASUS monitörü alman.

Son düzenleme:
Monitörü içinden onu alırsan iki kablo çıkacak tam performans için HDMI olmayan DP kabloyu kullanıp bir ucunu monitöre diğer ucunu da ekran kartı girişine takacaksın 100klık monitörün olsa bile aynı işlem o yüzden uyum açısından sıkıntı yok.

Evet var ama biraz daha pahalı birkaç tane sıralayayım:

Ama yine tavsiyem ya başta attığım ASUS'ya da biraz bütçe artırıp son attığım linkteki ASUS monitörü alman.

Hocam bu attığınız MSI Optix 4K olan güvenilir bir site mi acaba cansınızmarket mi ne yazıyor ama bilemedim.

Hocam bu attığınız MSI Optix 4K olan güvenilir bir site mi acaba cansınızmarket mi ne yazıyor ama bilemedim.

MSI Optix önceki attığınız 3900 lira olan ASUS TUF'dan daha mı iyidir acaba?

Hocam ona dikkat etmemiştim. Onunla alakalı hiçbir veri yok, güvenmeyin. Başka bulabilirseniz bakın.

Bence benzer kalite ama tabii ki monitör konusunda ASUS daha tecrübeli.

Ben baktım şimdi hocam MSI için adam gibi siteler 5000 5500 o paraya daha iyi monitörler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı