RX 6750XT soketten çıkmıyor

ASUS B660M-A D4 anakartım var, RX 6750 XT var anakart üzerindeki PIN'i indirip çekiyorum fakat hiçbir türlü sağ taraf hareket etmiyor. Saplanmış gibi yardım eder misiniz? Yoksa sinirden kıracağım.

Hocam sakin olun öncelikle vidasını sökmeniz gerekiyor olabilir bir de Pin'in tam indiğinden emin misiniz benim anakartımda bastırınca tık diye ses geliyor. O sesi duyabiliyor musunuz?

Aynı şekil bende bekliyorum. :D

Pin'in tam indiğinden emin misiniz? Vidaları söktünüz mü? Sakin olun.

Hocam cevap verin yakmayın 18bin TL'yi ben burada stres oldum.

Hocalarım öncelikle ekran kartının zaten arkadaki vidalı yeri söktükten sonra güç kablolarını çıkartıp alttaki PIN'i aşağı indiriyorum fakat bir taraf çıkarken diğer taraf sanki kilitli gibi hiçbir şekilde hareket etmiyor cidden kasayı komple camdan aşağı atacağım.

Hocalarım öncelikle ekran kartının zaten arkadaki vidalı yeri söktükten sonra güç kablolarını çıkartıp alttaki PIN'i aşağı indiriyorum fakat bir taraf çıkarken diğer taraf sanki kilitli gibi hiçbir şekilde hareket etmiyor cidden kasayı komple camdan aşağı atacağım.

Durun durun yapmayın. Pinin tam çıktığından emin misiniz? Anlattıklarınıza göre pin açılmamışa benziyor.

Biraz daha mesaj gelmese umudu kesecektim. :D Fotoğraf atabilme şansınız var mıdır?

Durun durun yapmayın. Pinin tam çıktığından emin misiniz? Anlattıklarınıza göre pin açılmamışa benziyor.

Eğer çıkarsa tık diye ses gelir oradan kontrol edebilirsiniz.

Biraz daha mesaj gelmese umudu kesecektim. :D fotoğraf atabilme şansınız var mıdır?

Eğer çıkarsa tık diye ses gelir oradan kontrol edebilirsiniz.

Sol taraftaki RAM PIN'i gibi açılıyor fakat sağdaki pin mi bilmiyorum hiçbir şekilde hareket etmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_5284.jpeg
    IMG_5284.jpeg
    199,2 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_5285.jpeg
    IMG_5285.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı