RX 6800 bilgisayar alınır mı?

DarkLegendREA

Hectopat
Daha fazla  

Merhaba arkadaşlar ben bu sistemi almak istiyorum.
Soğutucu sistemde olmadığı için 500 TL artırıp yine Cooler Master hava soğutucusunu alıyorum.
Ekran kartımız çok güzel bildiğim kadarıyla bu dönemde beni kaç sene gelecek oyunları oynatabilir acaba?
İşlemci yepyeni çok güzel.
Anakarttan anlamıyorum ama sanırım güzel anlayan varsa bakabilir mi anakarta.
RAM'ler DDR5 RAM.
SSD kötü ama 2000 TL'ye siteden artırmak yerine 2000 TL'ye Kingston Fury Renegade alırım.
Sistem genel olarak nasıl bunu soracaktım hemen alacağım çünkü günden güne fiyat çok fazla artıyor.
Bunun yanına monitör olarak 1440p IPS panel bir şey almak istiyorum fakat 1440p monitörler aşırı pahalı.
Şey soracaktım bu sisteme 1080p monitör takmak darboğaz yapar mı?
Onun haricinde monitör olarak Dell'in g serisi 31.5 inç olan monitörünü seçtim sizce nasıl piyasaya göre.
Kafam çok karışık her şey çok pahalı 43000 TL'ye daha güzel ve ucuz sistem kurulur mu?
Şimdilik bu kadar yardım edeceğiniz için teşekkür ederim.

Monitör: Dell G3223D 31.5" 1 ms QHD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@Saint Lucia

Soğutucu sistemde olmadığı için 500 TL artırıp yine Cooler Master hava soğutucusunu alıyorum.
Ekran kartımız çok güzel bildiğim kadarıyla bu dönemde beni kaç sene gelecek oyunları oynatabilir acaba?
RAM'ler DDR5 RAM.
SSD kötü ama 2000 TL'ye siteden artırmak yerine 2000 TL'ye Kingston Fury Renegade alırım.
Sistem genel olarak nasıl bunu soracaktım hemen alacağım çünkü günden güne fiyat çok fazla artıyor.
Bunun yanına monitör olarak 1440p IPS panel bir şey almak istiyorum fakat 1440p monitörler aşırı pahalı.
Onun haricinde monitör olarak Dell'in g serisi 31.5 inç olan monitörünü seçtim sizce nasıl piyasaya göre.
Kafam çok karışık her şey çok pahalı 43000 TL'ye daha güzel ve ucuz sistem kurulur mu?

Monitör: Dell G3223D 31.5" 1 ms QHD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@Saint Lucia
Hocam şahsi fikirlerimi söylemek istiyorum, tüm satış sitelerinden araştır ve indirimlerini kovala, 43 bin az bir para değil farklı sistemlerde kurulur, 6800 sağlam bir kart baya sağlam, 1080p harikalar çıkardığını duymuştum fakat 1440p bence daha iyi bir deneyim olur, Başımdan geçen bir olayı sana yazmak istiyorum, 4 ay önce ucuz diye bir hazır sistem aldım, sadece 4 ay oldu, ve şuan o sistemden soğutucu, PSU, SSD ve anakartı bile değişmiş durumdayım, keşke alırken herşeyi kafama yattığı gibi alsaydım. Bence herşeyini kafana yatan şekilde al ve bir defa al.

Dolar çok pahalandı düşer mi ona göre bekleyeceğim hocam.

Dolar sizce düşer mi saint hocam
Bir de bu siteden alınır mı çok korkuyorum yüklü bir miktar para çünkü

Son düzenleme:

RAM'ler DDR5 RAM.

@Saint Lucia

Hocam çok pahalanmış 20kydi bir ara bu gider bu fiyata DDR5 sistem topanir.

Yeni konular

Geri
Yukarı