Çözüldü RX 6800 CS:GO crosshair çizgileri düzgün değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cabbarsan

Hectopat
Selamlar arkadaşlar GTX 1060 olan sistemden RX6800 olan farklı bir kasaya geçiş yaptım. Önceki sistemde bulunan cfg dosyasını kurup başlattım ve crosshair düzgün gözükmüyordu belki cfg ile alakalıdır deyip ayarları sıfırladım ve küçük crossların düzgün olmadığını fark ettim. Çözümü var mıdır?

x1.png
x2.png
x3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözünürlük ve Hz'yi değiştirince düzeliyor mu? Cru klasöründen reset all, restart 64 yaptınız mı?

Cru programından mönitörü sil diyip yeniden başlatın bir de.
Eve geçince dediklerinizi yapıp yazarım hocam.

Çözünürlük ve Hz'yi değiştirince düzeliyor mu? Cru klasöründen reset all, restart 64 yaptınız mı?

Değişen bir şey yok hocam dediklerinizin hepsini denedim.

Problemi ekteki ayarları kapatarak çözdüm.
1668874683335.png
Bende de olmuştu format atıp oyunu yükleyince düzeldi.

Bende de vardı sanırım CS:GO CFG'si ile alakalı. Cru programını indirip monitör ayarlarını sıfırlayın, CFG ayarlarını sıfırlayın, oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın.

CFG sıfırlamak işe yaramadı, Cru indirip deniyorum.

Sorun devam ediyor.

Eve geçince dediklerinizi yapıp yazarım hocam.

Değişen bir şey yok hocam dediklerinizin hepsini denedim.

Problemi ekteki ayarları kapatarak çözdüm.
1668874683335.png

Son düzenleme:
Çözüm
Aynı şey format attıktan sonra bu sefer benim başıma geldi, bundan önceki formatta başıma gelmemişti, Yüzey biçim optimizasyonu ayarı ile alakalıymış, sayenizde ben de düzelttim.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı