RX 6800 için son sürümler nasıl?

rhylla

Hectopat
Yaklaşık 4 aydır 23.9.1 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Yeni çıkanları kurmaya korkuyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

Hocam bazen genel sorunlar oluyor yani herkesin başına gelen sorunlar. Bazen ise kişisel sorunlar oluyor. Bunu ancak kurarak öğrenirsiniz.

Ben en son sürümdeyim hiçbir sorun yaşamadım. Genelde bütün sürücülerde yaşamıyorum. Şanslıyım biraz. Ya da tedbirimi alıyorum.

Hocam bazen genel sorunlar oluyor yani herkesin başına gelen sorunlar. Bazen ise kişisel sorunlar oluyor. Bunu ancak kurarak öğrenirsiniz.

Ben en son sürümdeyim hiçbir sorun yaşamadım. Genelde bütün sürücülerde yaşamıyorum. Şanslıyım biraz ya da tedbirimi alıyorum.

Anladım hocam, başka yorum yazan olursa değerlendireceğim.

Ben de 6900 XT aldım. En güncel WHQL sürücüyü kuracağım, umarım sorun yaşamam. Malum rakibi 3090 5 bin lira daha pahalı :D

23.11.1 ile problem yaşadığını söyleyenler vardı, ben de aynı şekilde problem yaşadım. Tavsiyem 23.10.2 kullanmanız yönünde. Daha temiz bir sürücü bana kalırsa, 6700XT ile ikisini denediğimde 23.10.2 hiç üzmedi.

23.11.1 kullanıyorum. 23.9.1 den 23.10.2'ye kadar bütün sürümlerde sorun yaşıyordum. Tamamen çözülmese de büyük ölçüde sorunlarım azaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı