RX 6800 XT İçin Yeni Sızıntı: 3DMark Testi, Sürücüler ve Sıcaklık Değerleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
RX 6800 XT

Radeon RX 6800 XT, yeni bir sızıntıya göre 3DMark Time Spy Extreme testinde RTX 3080 ile yakın seviyede. Ayrıca yeni GPU serin çalışıyor ve sürücüler oldukça başarılı. AMD, RDNA 2 grafik mimarisiyle birlikte beklenmedik sıçramalar yapan yeni nesil RX 6000 ekran kartlarını tanıtmıştı. Sonrasında tüm modellerin ayrıntılı 2K ve 4K oyun performansları AMD tarafından paylaşıldı. […]

Devamı: RX 6800 XT İçin Yeni Sızıntı: 3DMark Testi, Sürücüler ve Sıcaklık Değerleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Benim şuan tek merak ettiğim DirectML tabanlı ölçekleme elimdeki 5700XT'ye gelecek mi :)

Benim şuan tek merak ettiğim DirectML tabanlı ölçekleme elimdeki 5700XT'ye gelecek mi :)
Ne desek yalan olur ama yüksek ihtimal gelmez diye düşünüyorum :) Çünkü RDNA 2 tabanlı Xbox konsollarda kullanılacak. RX 6000 ekran kartlarının sunumunda da Super Resolution göründü ve onlar da RDNA 2 mimarisini kullanıyor.

Ne desek yalan olur ama yüksek ihtimal gelmez diye düşünüyorum :) Çünkü RDNA 2 tabanlı Xbox konsollarda kullanılacak. RX 6000 ekran kartlarının sunumunda da Super Resolution göründü ve onlar da RDNA 2 mimarisini kullanıyor.
Olabilir. Zaten bu yenilukler bilgisayar kısmında FidelityFX ile geliyor. Halihazırda da çoğu kartta bu özellik var. Bence gelir. Zaten DLSS 2.0 'a rakip olmak için bunu kartlari gosterdikten sonra açıkladılar.

Geri
Yukarı