RX 6800 XT R5 5600 ile darboğaz yapar mı?

Bütçe
5000
Liquid Freezer II 280 A-RGB | ACFRE00106A 280mm Arctic'in kendi sitesinde çok ucuz görünüyor ama kargo ve veri dahil ne kadara patlıyor hesaplayabilir misin ben bulamadım...

yoo artık 970 almayı planlıyorum https://www.amazon.com.tr/Samsung-9...locphy=9056786&hvtargid=pla-631710201526&th=1
Bu linkini attığın ürün yurtdışından geliyor ve Firecuda 510 ile aynı seviyede bir ssd zaten. Boş yere samsung fanlığı yapmaya gerek yok daha fazlaya daha kötü ürün satmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

Bu linkini attığın ürün yurtdışından geliyor ve Firecuda 510 ile aynı seviyede bir ssd zaten. Boş yere samsung fanlığı yapmaya gerek yok daha fazlaya daha kötü ürün satmaktan başka bir şey yaptıkları yok.
Samsung fanı değilim sadece bazı konularda iyiler (depolama,monitor vb....)
Stokta yok hocam Arctic'in sitesinde.
Tamam.

Samsung fanı değilim sadece bazı konularda iyiler (depolama,monitor vb....)
Yani Seagate Firecuda 510 da en az 970 Evo Plus kadar iyi ve daha ucuz, Yani samsung sandığınız kadar iyi değil. Ayrıca Samsung'un çoğu monitörlerinde ghosting sorunları falan var. Herkes ne alıyorsa o iyidir veya en çok hangi marka satıyorsa o iyidir kafasındasınız ama öyle değil.

12400F darboğaz yapmaz bu 1, ikincisi ise 750W psu ile 6900 xt kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum kart fazla güç tüketmiyor zaten 650w bile yeter aslında. 2K monitör alsanız çok iyi olur 4K gereksiz ve FPS kaybı görüntü kalitesinde de pek fark olmuyor. Çok isterseniz 1080P bile alabilirsiniz.

650 yeter mi? Bende 6800 XT düşünüyordum PSU 550W acaba buna yeter mi? Hatta 6750 XT için de yeter mi? Benim işlemciyi bilirsin 10600K ES bu besler mi bir de acaba merak ettim.

Hayır öyle olsaM 6900 XT değil gider mantıksız bir Şekilde 3080 alırdım :D
Yani Seagate Firecuda 510 da en az 970 Evo Plus kadar iyi ve daha ucuz, Yani samsung sandığınız kadar iyi değil. Ayrıca Samsung'un çoğu monitörlerinde ghosting sorunları falan var. Herkes ne alıyorsa o iyidir veya en çok hangi marka satıyorsa o iyidir kafasındasınız ama öyle değil.

Bu linkini attığın ürün yurtdışından geliyor ve Firecuda 510 ile aynı seviyede bir SSD zaten. Boş yere Samsung fanlığı yapmaya gerek yok daha fazlaya daha kötü ürün satmaktan başka bir şey yaptıkları yok.
Amazon Germany ürünü. Ayrıca 70 TL fazlaya değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı