RX 6800 XT ve 5600X CS:GO'da kaç FPS verir?

Peki sistem için en uygun ne önerirsiniz ekran kartı OC geri çekmeli miyim?

R5 5600x 3060ti
Sen eğer FPS yatıştırmak istiyorsan; 4k ultra ayarlara al, arkadaşın da alsın. Bakalım FPS ler ne olacak. O zaman sen ortalama 250-300 FPS alırken arkadaşın 200-250 FPS alır ortalama.

Vallahi bende Ryzen 7 4800H ve 1650 Ti(Mobile) var, CS:GO'da Ultra ayarlarda oynamadığım* sürece takılmalar oluyor ayrıca 60Hz monitörün olsa bile CS:GO'da ne kadar çok FPS o kadar akıcı bir deneyim oluyor. Ben yine de yüksek ayarlarda ve monitörün doğal çözünürlüğünde oynamanı tavsiye ederim ve 16:9 da oynayan birisi aynı seviyedeki 4:3 de oynayan birine göre avantajlıdır (fov farkı yüzünden)

Son düzenleme:
Vallahi bende Ryzen 7 4800h ve 1650 Ti(Mobile) var, CS:GO'da Ultra ayarlarda oynamadığım* sürece takılmalar oluyor ayrıca 60Hz monitörün olsa bile CS:GO'da ne kadar çok FPS o kadar akıcı bir deneyim oluyor. Ben yine de yüksek ayarlarda ve monitörün doğal çözünürlüğünde oynamanı tavsiye ederim ve 16:9 da oynayan birisi aynı seviyedeki 4:3 de oynayan birine göre avantajlıdır (fov farkı yüzünden)

Ben fov farkı değil adamların hitboxlarının büyümesini istiyorum.

Ben fov farkı değil adamların hitboxlarının büyümesini istiyorum.

Grafikleri en düşüğe alma, Ultra'da 1024x768 dene olmadı 1280x1024 de deneyebilirsin ama grafik ayarları Ultra olsun, oyun daha güzel akıcı olur minimum ayarlara göre ayrıca 400+ fps alıyorsan daha üstüne gerek olmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı