RX 6900 XT R7 7700X sistem için 750W PSU yeterli midir?

@Bacici668 seni üzmek istemem ama Rampage PSU'ları çoğunlukla üretim aşamasında ucuz mağzemelerle üretildiğinden anlık elektrik gitmelerine karşı veya vb. durumlarda sıkıntı çıkartabiliyor bundan dolayı da pek tercih edilmez.

Hocam birkaç değişiklik yaptım ve bir PSU modeli gördüm.
Thermaltake Smart BX1 750W 80+ Bronze 120mm fanlı PSU iyi midir?

Dostum bu model ile ilgili bilgim yok . Başka bunla ilgili başlıklara baktım pek tavsiye edilmiyor. Tabiki kendinde bir bak derim. Eğerki hazır sistem ile alıyorsan bütün seçeneklerin olduğu yeri fotoğraf alıp yeni bir başlık açıp ordan bilgi sahibi olabilirsin.

O PSU ile kullanmanızı önermem, geçici yanıt süresi kötüyse sistemde kapanmalar olabilir. İsterseniz bir deneyin önce. BX1'i de önermem.

6900XT'nin tek başına 600W civarına kadar power spike'ı var. Bununla baş edebilecek kaliteli bir model almanız daha iyi olur.

O PSU ile kullanmanızı önermem, geçici yanıt süresi kötüyse sistemde kapanmalar olabilir. İsterseniz bir deneyin önce. BX1'i de önermem.

6900XT'nin tek başına 600W civarına kadar Power Spike'ı var. Bununla baş edebilecek kaliteli bir model almanız daha iyi olur.

Hocam bütçeyi biraz aştığımda
Gigabyte UD750GM
Corsair CX750 modellerine çıkabiliyorum son olarak.

Hocam bütçeyi biraz aştığımda
Gigabyte UD750GM

Gerek yok, şunu alın:

Geri
Yukarı