RX 6900 XT satışta

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Yanlış anlamayın ama paranız varsa RTX 3090 alın.

3090 daha güçlü. Videoda DLSS kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar yüklü bir harcama yapmak isteyen insan RTX performansı düşük olan bir kart almamalı bence. AMD'nin bir sonraki kartları RTX'de yeşil takıma denk belki de daha iyi performans göstericektir. Aşırı acil değilse ekran kartı almanın mantıklı olmadığı kanaatindeyim.

Yüksek meblağ olarak konuşuyorum tabi ki. İmkan varsa 3060 iyi.

3090 daha güçlü. Videoda DLSS kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle olduğu belliydi. AMD tanıtım yaparken hem işlemci teknolojisi hem de OC kullandı. İnsanları kandırdı.

Böyle olduğu belliydi. AMD tanıtım yaparken hem işlemci teknolojisi hem de OC kullandı. İnsanları kandırdı.
OC kullanmak ve teknoloji tanıtmak dolandırmak veya kandırmak değildir. Yeni bir teknoloji olduğunu şu an az fark olsada güncellemeler ile birlikte daha iyi performans alabileceklerini savunuyorlar. Ryzen seçip 4-5 fps fazla almak kötü değil bence. AMD'nin 2 büyük sorunu var şu an: DLSS dengi bir şey çıkartmaları ve Ray Tracing performanslarını yükseltmeleri gerekiyor.

Geri
Yukarı