RX 6900 XT sistemde hiçbir oyun çalışmıyor

RozanBrahm

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta tüm oyunlar çalışıyordu. Sonra Uncharted 4 çok kasmaya başladı, sonra Game Pass'teki oyunlar çalışmamaya başladı. Şimdi ise steamdekiler çalışmıyor. AMD sürücüsü zaman aşımına uğradı hatası verip duruyor tüm oyunlarda. Gamepasstekilerde ise UE 4 oregon hatası verip sonra AMD sürücüsü zaman aşımına uğradı diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR hata kodu: Virüs, yanlış yüklenen veya silinen bir uygulama kalıntısı ya da elektrik kesintisi yüzünden imiş. İki günce elektrikler kesilmişti bölgede hatta 2 defa sorun muhtemelen bundandır ama çözümü bulamadım...

Bunun gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Kartın markası nedir? İlk önerim XMP kapatıp deneyin. Muhtemelen çözüm olmaz ama kartın frekansını Afterburner ile aşağı çeker misiniz?

Bunun gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Kartın markası nedir? İlk önerim XMP kapatıp deneyin. Muhtemelen çözüm olmaz ama kartın frekansını Afterburner ile aşağı çeker misiniz?

Kart AMD RX 6900 XT sorduğunuz bu ise. Diğer dediklerinizi pek bilmiyorum araştırıp yapacağım hemen.

1680449460298.png

MSI Afterburner'da dediklerinizi yaptım değişmedi.

Bilgisayarda hiçbir şey açık olmamasına rağmen 45-50 derece şu an.

Sanırım fan çalışmıyordu arkadaşım açmamı söyledi ve normalde çalışmayan 1 oyun açıldı ama diğerleri açılmadı.

Son düzenleme:
Geçen hafta tüm oyunlar çalışıyordu. Sonra Uncharted 4 çok kasmaya başladı, sonra Game Pass'teki oyunlar çalışmamaya başladı. Şimdi ise steamdekiler çalışmıyor. AMD sürücüsü zaman aşımına uğradı hatası verip duruyor tüm oyunlarda. Gamepasstekilerde ise UE 4 oregon hatası verip sonra AMD sürücüsü zaman aşımına uğradı diyor.
O uncharted 4 çok fena. Bence optimizisyonu iyi değil. Ekran kartını ağlatıyor.

O uncharted 4 çok fena. Bence optimizisyonu iyi değil. Ekran kartını ağlatıyor.
Evet bende tüm oyunlar sorunsuz çalışırken o hiç çalışmıyordu.

1680452054853.png

Arkada bir oyun açık bu değerler normal midir?

Yine aynı sorun devam ediyor. Hiçbir oyun çalışmamaya başladı.

.

1680484656642.png

Crash verirken ki değerler.

Dediğinizi yaptım ama olmadı hiç biri.

Son düzenleme:
Windows güncel hatta Windows 11 kurup düzeltmeye çalıştım ama olmadı o yüzden Windows 10'a döndum.

Eki Görüntüle 1723571

40K Para verdik şu sisteme vallahi yazık ya...

Stabil WHQL sürücü dediğiniz nedir?

Eki Görüntüle 1723608

Eki Görüntüle 1723617

Bu da başka oyundan. GPU sürekli ya 1 ya da 99 oluyor.

Eki Görüntüle 1723619

İnternette VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR hata kodu: Virüs, yanlış yüklenen veya silinen bir uygulama kalıntısı ya da elektrik kesintisi yüzünden imiş. İki günce elektrikler kesilmişti bölgede hatta 2 defa sorun muhtemelen bundandır ama çözümü bulamadım...

OCCT testi yapabilir misiniz? PSU modeli nedir?

Güncelleyin, sorun olursa dönersiniz abartıyorsunuz madem bu kadar tırsaksınız almasaydınız. Arkadaş burada yardım istiyor siz burada Hater'lık yapıyorsunuz.

OCCT testi yapabilir misiniz? PSU modeli nedir?

Güncelleyin, sorun olursa dönersiniz abartıyorsunuz madem bu kadar tırsaksınız almasaydınız. Arkadaş burada yardım istiyor siz burada Hater'lık yapıyorsunuz.
OCCT başlattım ama pek bir şey anladığım söylenemez.
PSU : Corsair 750w 80+bronze cv750

Birçok sürümü denedim hiçbiri olmadı.

OCCT başlattım ama pek bir şey anladığım söylenemez.
PSU: Corsair 750W 80+Bronze CV750

Birçok sürümü denedim hiçbiri olmadı.

Sürücülerdeki sorun böyle olmaz, sorunun başka bir şeyle ilgili olduğunu düşünüyorum, OCCT Testi'ni kaç dakika yaptınız, Memtest86 yapabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı