RX 6900 XT vs RTX 3080

Gerçi hocam 3080 Tİ 26K civarıymış. Boşverin hocam verilmez o kadar para.
12GB 3080 alamıyorsanız beğendiğiniz RX 6900 XT'yi alın.

Ben bu üçlü arasından RED DEVIL'i daha çok beğeniyorum. Hem de içlerinden en ucuz olanı da o.

12GB 3080 alamıyorsanız beğendiğiniz RX 6900 XT'yi alın.

Ben bu üçlü arasından RED DEVIL'i daha çok beğeniyorum. Hem de içlerinden en ucuz olanı da o.
Hocam ucuzluk dediğim gibi fark etmez. Bu aradaki farklar tüm bütçeye bakılınca çok fark ettirecek farklar değil. Sapphire alacağım gibi duruyor.

Oww hocam çok güzel duruyor. Elbette verebilirim bu fiyatı planladığımdan daha düşük fiyatta. Yalnız sistemi 5-6 gün sonra toplayacağım stok biter mi acaba? Ayrıca çok güç tüketir mi? CPU için de sıvı soğutma alacağım da 750W psu yetmez gibi duruyor.

@Kraken26 @Atalayq

Oww hocam çok güzel duruyor. Elbette verebilirim bu fiyatı planladığımdan daha düşük fiyatta. Yalnız sistemi 5-6 gün sonra toplayacağım stok biter mi acaba? Ayrıca çok güç tüketir mi? CPU için de sıvı soğutma alacağım da 750W psu yetmez gibi duruyor.
850W daha garanti olur.

Stok durur mu bilmiyorum. O gün gelince tekrardan konu açarsınız veya kendiniz karar verirsiniz.

Stok bitmiş hocam :D
850W daha garanti olur.

Stok durur mu bilmiyorum. O gün gelince tekrardan konu açarsınız veya kendiniz karar verirsiniz.

Marka hakkında bilginiz var mı? Bütçemi zorlamadan 850W olarak ancak bunu alabiliyorum.

Attığınız ürünün markası iyi de modeli hakkında bilgim yok. İnceleme de bulamadım. Yukarıda attığımı almak daha mantıklı olur.

@Kraken26 @Atalayq
Stok bitti. 750w yetmeyebilir. Bende 850 alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı