RX 6900XT almak mantıklı mı?

Burak Trd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, oyun odaklı olacağından fiyatı arttırmak istemedim, 6900XT yeterince güçlü bir kart ama 7000 serisi bir kart mı alsam yoksa 6900XT mi alsam? Karar veremedim. Şu an bilgisayarım var ama abim de oyun oynamaya başladığı için bilgisayar kavgası olmaya başladı 😀. Şu anki sistemimi ona verip yenisini almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç liraya alacaksınız? Sıfır mı ikinci el mi? İşlemci olarak ne düşünüyorsunuz?

7900XTX almayacaksanız eğer 6900XT güzel bir seçenek.

0 alacağım, işlemci olarak 5800x3d düşünüyorum.
İşlemci kötü seçim. Ona o parayı vereceğinize AM5 sistem toplayın. Sistem için toplam bütçeniz nedir?

6900 XT'yi sıfır almayı düşünüyorsanız 7800 XT daha mantıklı. 2K da 6-7 FPS fark ediyor. 4-5 bin TL fark var
Olabilir. Önerin için teşekkür ederim.

İşlemci kötü seçim. Ona o parayı vereceğinize AM5 sistem toplayın. Sistem için toplam bütçeniz nedir?
Totalde 40 ve ya 45 bin liraya çıkmayı düşünüyorum sistem için. Monitör ve ekipmanları kasayı aldıktan sonra halletmeyi düşünüyorum.

Olabilir. Önerin için teşekkür ederim.

Totalde 40 ve ya 45 bin liraya çıkmayı düşünüyorum sistem için. Monitör ve ekipmanları kasayı aldıktan sonra halletmeyi düşünüyorum.
O halde kendiniz toplamayın. Hazır sistem alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı