RX 6900XT vs RTX 3090

rx 6900xt vs rtx 3090

• RTX 3090

• RX 6900XT

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Arasında değil aynı seviyede dediğin Smart Acces ile 3080'den daha iyi performans veriyor. Tekrar bakmanı öneririm. Eki Görüntüle 718166

Burada Smart Access yok yalnız. Hem Smart Access Memory yalnızca Ryzen 5000 ile RDNA2 arasında olacak, Nvidia ile değil. Bu klasik veriler.

3080 vs. 6800 XT + Smart Access verisi şurada. Burada da Smart Access yalnızca 6800 XT için kullanılmış gördüğün gibi.

Screenshot_3.png

Burada Smart Access yok yalnız. Hem Smart Access Memory yalnızca Ryzen 5000 ile RDNA2 arasında olacak, Nvidia ile değil. Bu klasik veriler.

3080 vs. 6800 XT + Smart Access verisi şurada;

Eki Görüntüle 718174
Tekrar bakar mısın attığım şeye zaten orada gösterdim. Bunlar olmadan aynı performansı veriyor.

Tekrar bakar mısın attığım şeye zaten orada gösterdim. Bunlar olmadan aynı performansı veriyor.

Tamam işte iki fotoğrafa da tekrar bak. Smart Access Memory olmadan mesela Wolfenstein oyununda 3080 öndeyken, Smart Access Memory ile 6800 XT eşitliyor (veya üzerine çıkıyor bilmiyorum o beyaz kısım ek performansı temsil ediyor). Bu AMD + AMD özelliği.

İstersen baştan dinle adamın dediklerini, Bu özellik Ryzen 5000 ile RDNA2 arasında olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artık ucuz kart ya da ürün beklemeyin. Yeni AMD işlemcilerinin ve kartlarının fiyatı da bunun göstergesi. Üretim maaliyetleri artıyor, pandemi nedeniyle aksalşıklar yaşanıyor...

Maalesef, onlara göre az olan fiyat artışları bize devasa farklar olarak yansıyacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı