RX 7600 için driver nasıl kurulur?

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Geçenlerde RX 7600 aldım. Henüz montaj yapmadım. Önce driver, DDU falan indirip masaüstüne çıkardım. Şimdi RX 7600 driverine bakınca 0 KB boyutta görünüyor ve tıklayınca böyle hata veriyor, normal mi? Kart takılı olmadığı için mi böyle hata veriyor anlamadım. 0 KB olması kafamı karıştırdı.

ÇÖZÜLDÜ: Chrome tarayıcısında XDM eklentisiyle indirince böyle hatalı indiriyormuş. Eklentiyi pasifleştirip denediğimde uygulamayı sorunsuz indirdi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-05 000627.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-05 000627.png
    163,5 KB · Görüntüleme: 40
  • Ekran görüntüsü 2023-10-05 001614.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-05 001614.png
    5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Ben hep güncellemeden önce driveri indirip masaüstüne çıkartıyordum sonra DDU ile eski driveri kaldırıp güvenli moddayken masaüstünden yeniyi kuruyordum. RX 570 için indirdiğim driver 500.400 KB falan oluyordu şimdi RX7600 olan 0 KB gözüküyor.

Cahilliğimi bağışlayın HYPR RX nedir? Driver ile birlikte kurulmuyor mu bu özellik?
RX 580, RX 6600, RX 6700 XT kullandım/kullanıyorum. Dediğim şekilde bir yöntem izledim her zaman.

Bu sizin kartınıza özel geldi. Oyunlarda ekstra FPS, rekabetçi gecikme gibi imkanlar sağlıyor.

RX 580, RX 6600, RX 6700 XT kullandım/kullanıyorum. Dediğim şekilde bir yöntem izledim her zaman.

Bu sizin kartınıza özel geldi. Oyunlarda ekstra FPS, rekabetçi gecikme gibi imkanlar sağlıyor.

Attığınız linki inceledim de herhangi indirme linki göremedim. HYPR RX özelliğini nasıl geçiyoruz Radeon Software üzerinden mi aktifleştiriyoruz? Yıllardır RX570 kullanıyordum sudan çıkmış balık gibiyim şu an yeniliklerden pek bilgim yok.

Attığınız linki inceledim de herhangi indirme linki göremedim. HYPR RX özelliğini nasıl geçiyoruz Radeon Software üzerinden mi aktifleştiriyoruz? Yıllardır RX570 kullanıyordum sudan çıkmış balık gibiyim şu an yeniliklerden pek bilgim yok.

1.JPG

Bu bölmede göreceksiniz. Ayrıca evet. Sürücü üzerinden aktif edeceksiniz.

Eki Görüntüle 1967316

Bu bölmede göreceksiniz. Ayrıca evet. Sürücü üzerinden aktif edeceksiniz.

Siz demeseniz haberim olmayacaktı kurduğumda dikkat edeceğim teşekkür ederim.

Bu arada 0 kb sorunu eklentiden kaynaklıymış XDM Downloader eksik indiriyormuş şimdi onu pasifleştirince 655.000 kb boyutta indirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı