RX 7600 ortalama kaç yıl götürür?

Klolenssen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi sosyaller.
RX 7600 ortalama kaç yıl 1080p de oyunları oynatabilir sizce?
Şu an RX 5500XT 8 GB kullanıyorum 2019 çıkışlı bir kart ve 4 yıl sonra miladını doldurmuş gibi hissediyorum. Sizce RX 7600 de 4 yıl veya daha fazla süre dayanabilir mi?

Oyun geliştiricilerinin paşa gönlüne bağlısınız. Günümüz oyun optimizasyonlarına bakılırsa artık şu kadar yıl götürür demenin bir anlamı kalmadı.

Abartma dostum en fazla 4-3 yıl ve önerim AMD ekran kartı almayın sürücü çökmesinden bıkan insanlardanım.

+1

RX 5500XT 8 GB kullanıyorum 4 yıldır ve hiçbir sorun yaşamadım keza aynı kartı kullanan bir arkadaşım da 4 yılda hiçbir sorun yaşamadı. Sürücü çökmesi muhabbeti eskide kaldı fanboyluğu bırakın. Ayrıca burada NVIDIA AMD tartışmasıda yapmıyoruz böyle bir şey demenede gerek yoktu bence.

Sürücü çökmesi neredeyse kalmadı ki. Zorlasa 4 yıl kullanır gibi.

Nasıl kalmadı ya ben bıktım sürücü çökmesinden.

RX 5500XT 8 GB kullanıyorum 4 yıldır ve hiçbir sorun yaşamadım keza aynı kartı kullanan bir arkadaşım da 4 yılda hiçbir sorun yaşamadı. Sürücü çökmesi muhabbeti eskide kaldı fanboyluğu bırakın. Ayrıca burada NVIDIA AMD tartışmasıda yapmıyoruz böyle bir şey demenede gerek yoktu bence.

Dostum NVIDIA vs AMD yapmadım bir öneri yaptım sadece.

Oyun geliştiricilerinin paşa gönlüne bağlısınız. Günümüz oyun optimizasyonlarına bakılırsa artık şu kadar yıl götürür demenin bir anlamı kalmadı.

Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Bana da 3-4 yıl dayanır gibi geliyor.

Nasıl kalmadı ya ben bıktım sürücü çökmesinden.

Dostum NVIDIA vs AMD yapmadım bir öneri yaptım sadece.

"AMD almayın" derken ben bunu anladım yanlış anladıysam kusuruma bakmayın. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı