RX 7600 wattman hatasına ne yapılabilir?

Aldığımız yer garantiden sorumlu değil mi? Benim ekran kartında sıkıntı çıksa mesela ITOPYA yerine Sapphire ile mi iletişime geçmeliyim? Kafam karıştı.

Değiller. Garantiden sorumlu yer Arena Bilgisayar Sapphire için. Sen direkt Arena'ya da gönderebilirsin, İtopya'ya gönderirsen onlar senin yerine Arena'ya gönderir olay bu.

İlk defa garantiden kıytırık para iadesi yerine yeni nesil kart alan duyuyorum. Muhteşemmiş. Kendi kartımda cw var, WattMan var deyip yutturursam yeni kart verirler mi acaba? Sistemi nereden almıştın?

RX 6900 XT gönderip, RX 7900 XTX alan oldu geçenlerde. Gerçekten haksızlarsa hiç uğraştırmıyorlar.

Radeon Software uygulamasından her şeyi varsayılana çevirip kullanın hocam. Uygulama kendi kendine sürekli OC mod açar ve en çok bu yüzden WattMan hatası verir. Ben bilgisayarı açtığımda ilk orayı varsayılana alıp öyle devam ediyorum ve hiç WattMan hatası almıyorum.

RX 6900 XT gönderip, RX 7900 XTX alan oldu geçenlerde. Gerçekten haksızlarsa hiç uğraştırmıyorlar.

Radeon Software uygulamasından her şeyi varsayılana çevirip kullanın hocam. Uygulama kendi kendine sürekli OC mod açar ve en çok bu yüzden WattMan hatası verir. Ben bilgisayarı açtığımda ilk orayı varsayılana alıp öyle devam ediyorum ve hiç WattMan hatası almıyorum.
Tamamdır

Acaba şimdi rx7600 yerine ne gönderirler 😂

PSU zaten her an patlamaya hazır. Belki watt yeterli gelmiyordu

Tamamdır

Acaba şimdi rx7600 yerine ne gönderirler 😂
Daha düşük ekran kartı gönderme hakları varmı ?

Daha düşük ekran kartı gönderme hakları varmı?

@burhan0326 olur, PSU çöp zaten her türlü değişmesi lazım.
Bilgisayar kendini kapatıyor ve yeniden başlatıyor önceden olmuyordu acaba psudanmı kaynaklı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı