RX 7700 vs 4070 ekran kartı

Bütçe
16000
Nvidia ile RTX rahatça açılabilir. AMD'de ışın izleme açınca FPS ciddi anlamda düşüyor. Yani en iyi grafik ayarlarında Nvidia daha daha performanslı, bu yüzden Nvidia seçerdim ben bu nesillerde.
Hemen okuyup linçlemeyin.

Nvidia RT'de kötü, ama AMD ondan da kötü. Sonuç olarak ikisinin de daha yolu var Nvidia daha önde. Yinede AMD ile RT açıp keyifli ve kaliteli bir oyun deneyimi geçirebilirsiniz. Hemen gömmeyelim. (Son cümleyi direkt kişiye demedim, AMD gömenlere göndermede bulundum.)

CS 2'nin Max ayarlarda 6.5GB-7GB VRAM yediğini düşünürsek... 3060 Ti 2K da drop yiyeceği zaman rakip 6700 2K da drop yemez. Neden? VRAM fazla +2 çünkü. O misal düşünün.

Anladım hocam

Beyler bunlardan hangisi daha iyi acaba?

Sapphire RX 7700 XT Nitro+ AMD Radeon™ Gaming OC 12GB GDDR6 Çift HDMI/Çift DP, Ekran Kartı, ‎11335-02-20G Amazon.com.tr

n11'den Powercolor AMD Radeon RX 7700 XT Fighter OC 12G-F/OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

@görkemyy @LightYagami @kino

Son düzenleme:
Anladım hocam

Sapphire RX 7700 XT Nitro+ AMD Radeon™ Gaming OC 12GB GDDR6 Çift HDMI/Çift DP, Ekran Kartı, ‎11335-02-20G Amazon.com.tr

n11'den Powercolor AMD Radeon RX 7700 XT Fighter OC 12G-F/OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Powercolor daha iyi. Yine de aralarındaki tek fark soğutma.

Anladım hocam

İkiside iyidir, ikiside premium sınıf size kalmış hangisi daha iyi duruyorsa size göre o bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı