RX 7900 XT sistem nasıldır?

mertks

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı = Sapphire RX 7900XT / işlemci = i7 13700KF / anakart = MSI MAG Z790 Tomahawk Wi-Fi DDR5 / RAM = Corsair Vengeance 2x16 GB 6000MHz CL36 / PSU = MSI A750GL / sıvı soğutma = Corsair H150 / kasa = NZXT H7 Flow.

Arkadaşlar bu sistem alınır mı? Önerileriniz var mı? Anakarttan emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç para bu sistem? Intel tercih etmenin özel bir sebebi var mı? Ne için kullanmayı düşünüyorsun sistemi?
4k oyun için kısa bi gezinip topladım 72k tutuyor şu anda gönlüm nvidia ve intel den yana ama nvidia çok pahalı olduğu için ekran kartını amd seçtim sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum ama işlemci ryzen istemiyorum

4K oyun için kısa bir gezinip topladım 72K tutuyor şu anda gönlüm NVIDIA ve Intel'den yana ama NVIDIA çok pahalı olduğu için ekran kartını AMD seçtim sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum ama işlemci Ryzen istemiyorum.

Neden Ryzen istemiyorsunuz ki hocam hem Ryzen işlemcilerin TDP yani enerji tüketimi daha az hem de Intel gibi zırt pırt soket değiştirmiyor ki Intel bu sene değiştirecek ama AMD bir süre daha AM5'te sebebini açıklayabilir misin?

Neden Ryzen istemiyorsunuz ki hocam hem Ryzen işlemcilerin TDP yani enerji tüketimi daha az hem de Intel gibi zırt pırt soket değiştirmiyor ki Intel bu sene değiştirecek ama AMD bir süre daha AM5 de sebebini açıklayabilir misin?
güçlü bir sistem istiyorum dolayısıyla pahalı olacak okadar paraya ryzen istemem intel seviyorum zaten yıllarca gideceği için soket değişsede önemi yok

Geri
Yukarı