RX3060 vs RX 6700XT

Turkce'de "da" eki, ekstra bir durum belirtirken, "ayrica" anlaminda kullaniliyor. Konuyu mining bolumune acip, mining videosu da attiysam, asil amacin mining oldugunu anlayabiliyor olman gerekiyor.
Hocam rtx 3060 alın geçin, tabi sucuk pişirmek gibi ekstra amacınız varsa AMD alın. tabi mining ve oyun için alacaksınız nvdia alın rtx olsun dlss olsun.

Turkce'de "da" eki, ekstra bir durum belirtirken, "ayrica" anlaminda kullaniliyor. Konuyu mining bolumune acip, mining videosu da attiysam, asil amacin mining oldugunu anlayabiliyor olman gerekiyor.
Bana Türkçe dersi vereceğine Türkçe karakter kullan önce. Mining videosunu konunun ilk mesajına koysaydın veya konu mesajına mining ile alakalı bir şey yazsaydın. Haydi hayırlı işler sana, göz ardı edildin.

Video bu, GPU Memory junction temp 104leri de goruyor, normal GPU temp 83-65 arasi gidip gelmis.
Ayrica niye bos bir konu olsun? 15 bin TL'ye kadar bir sistem alacagim, boyle bir video gordum, yorumlarinda da millet kartin sogutma performansini cok elestirmis, buraya da sormak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu yapan kişi kartı yanlış ayarlamış haberin olsun, Memory Junction Temp önemsiz bir değer, önemli olan GPU Temp.

6700XT Red Devil kullanıyorum. Önceki kartım 2080s Gaming X Trio'dan daha serin ve sessiz çalışıyor. Sürücü konusunda aldığımdan beri hiçbir problem yaşamadım. Yanıyor diyenler hangi model için konuşuyor. Ayrıca 3060 6700XT'nin dengi değil.

6700XT Red Devil kullanıyorum. Önceki kartım 2080s Gaming X Trio'dan daha serin ve sessiz çalışıyor. Sürücü konusunda aldığımdan beri hiçbir problem yaşamadım. Yanıyor diyenler hangi model için konuşuyor. Ayrıca 3060 6700XT'nin dengi değil.

Mining yapıyor musunuz? Yapıyorsanız nasıl değerler?

Hocam öncelikle eski rtx 2080s hangi modeldi? Çünkü normal değil rtx 2080 super şuan sizin kartınızdan fazla ses çıkarmaz. Arkadaşımda R9 380x var 90 dereceye kadar çıkıyor. Buna bakılırsa şuan pc yi zorlayan oyun olmadığına göre 6700xt o civarlara çıkacak. Driver problemi var. rtx olsun, dlss olsun zaten nvdia önde. Mining olarak alacak arkadaş o yüzden rtx 3060 alsın dedik ki uzun süre gitsin.

Mining yapıyor musunuz? Yapıyorsanız nasıl değerler?
Hayır mining yapmıyorum.
Hocam öncelikle eski RTX 2080s hangi modeldi? Çünkü normal değil RTX 2080 Super şu an sizin kartınızdan fazla ses çıkarmaz. Arkadaşımda R9 380X var 90 dereceye kadar çıkıyor. Buna bakılırsa şu an PC'yi zorlayan oyun olmadığına göre 6700XT o civarlara çıkacak. Driver problemi var. RTX olsun, DLSS olsun zaten NVIDIA önde. Mining olarak alacak arkadaş o yüzden RTX 3060 alsın dedik ki uzun süre gitsin.

Gaming X Trio diye belirttim. RDR 2 de mesela 2080s 76 derece iken 6700XT aynı kasada aynı sistem ve grafik ayarları ile 69 derece. 2080s de daha çok fan sesi duyuyordum. Ben performansından ve soğutmasından memnunum. Bu benim tecrübem soğutma ve kullandığı kasası farklı olanlar farklı sonuçlar alabilir. 7850'den beri bende AMD ekran kartına ön yargılı yaklaşıyordum 5000 serisinde sorun yaşayan çok kişi vardı çekinerek aldım ama bu seri bence daha stabil. Düşünen varsa şans verebilir.

Geri
Yukarı