RX470 4GB vs GTX960 4GB

Razer klavyelerde bazenleri klavye kilitlenip otomatik olarak harflere basıyor elimizi sürmesek bile harfleri falan yazıyor, bazenleri böyle gariplikler oluyor. Ben değil fakat bir çok kişinin başına gelmiş.
Klavye mekanikse olabilir Razer'ın mekanik klavyesi çok iyi bir fiyatı yoksa alınmaz bence onun yerine Corsair tercih etmek daha mantıklı.

Size katılıyorum. Benim düşüncem ise Steelseries tercih edilebilir.
O da olabilir fakat SteelSeries'in mekanik klavyeleri tasarım olarak pek güzel gelmiyor bana M800 vardı fakat onun da space tuşu tulumba tatlısı gibi :D çok çirkin duruyor ama özellikleri çok güzel özellikle şu tetris olayı falan.

O da olabilir fakat SteelSeries'in mekanik klavyeleri tasarım olarak pek güzel gelmiyor bana M800 vardı fakat onun da space tuşu tulumba tatlısı gibi :D çok çirkin duruyor ama özellikleri çok güzel özellikle şu tetris olayı falan.
Kişiden kişiye değişir. Ben de bazı klavyeleri için öyle düşünüyorum ama bence "Apex M500" modeli gayet güzel. :D

Senin attığınmı daha iyi bumu daha iyi kardeşim ? Asus VP228H 21.5" 1ms (Analog+DVI-D+HDMI) Full HD Oyuncu Fiyatı pek anlamamda yardımcı olursanız sevinirim.

MSI RX 470 Gaming X öneririm fakat bazı arkadaşlar Sapphire RX 470 Nitro 4GB'ın diğer RX 470'lerden daha fazla performans verdiklerini söylüyorlar. Eğer RX 470 için MSI modeline bakıyorsan bütçeni çok az daha yükseltip ( 30-40 TL ) Sapphire RX 480 Nitro 4GB alabilirsin. Hatta Sapphire RX 480 Nitro 4GB kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını belirtirlerse daha uygun olur.

MSI RX 470 4GB Gaming X ile Sapphire RX 480 Nitro 4GB arasında bende kararsızım :)
rx 470 ile rx 480 4 gb modelleri arasında çok fark yok youtube da benchmark testlerine baktım.

Rx 470 yaklaşık 500 lira daha pahalı olan gtx 970 performansını verirken gtx 960 ile karşılaştırmak yanlış olur ama gtx 960 800tl üstü vatanda ;D.Stealseries 6g2v tavsiye ederim gayet güzel bir klavye tasarımıda güzel ama ledi yok :(

Viewsonic monitörün alternatifi: AOC G2260VWQ6 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü
Bence bunun tasarımı daha güzel.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı