RX480 Ekran kartı tavsiyesi

Kaizer839

Hectopat
Daha fazla  
3000 TL civarına bir kasa toplamayı düşünüyorum ve genelde oyun oynamayı düşünüyorum. Ancak ekran kartı seçimi konusunda çekincelerim var. Genelde MSI GTX 1060 öneriliyor ancak o bütçemi biraz zorluyor. Onun yerine MSI RX480 8 GB GDDR5 256 Bit veya Sapphire RX480 Nitro + 4 GB GDDR5 256 bit alsam oyun kalitesi açısından sorun yaşar mıyım ?

Sistemim şu şekilde:

3000 sinerji.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire tavsiye etmiyorum. MSI alabilirsiniz. Performans konusunda bazı oyunlarda %10 daha düşük olmasına rağmen genel olarak yeni DirectX 12 oyunlarda Rx 480 daha avantajlı.

Çok teşekkür ederim cevabınız için , bazı yerlerde MSI Rx 480 bulamıyorum onun yerine MSI Rx 470 8gb alsam sıkıntı yaşar mıyım bir de bu kasayı nereden toplamalı mıyım (sinerji, teknobiyotik, ebrar, nova, vatan, hepsiburada vs ) hiçbiriyle daha önce bir alışverişim olmadı o yüzden biraz kararsızım nereden toplayacağım konusunda, sizin bir öneriniz var mıdır acaba bu konuda ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı