RX550 2 GB 64 Bit vs GT1030 2 GB

Ekran kartı olarak bütçem maksimum 1500 .

Çok kafam karıştı şuan :D

En azından şu ikisinden birini al derim. RX 550'den daha iyi GTX 750 Ti.

Ek olarak, yeni nesil oyunları bu ekran kartları ile rahatlıkla oynayamazsın. Bunu da belirtelim.
Eski kartlar sonuçta.

En azından şu ikisinden birini al derim. RX 550'den daha iyi GTX 750 Ti.

Ek olarak, yeni nesil oyunları bu ekran kartları ile rahatlıkla oynayamazsın. Bunu da belirtelim.
Eski kartlar sonuçta.
Çok teşekkür ederim dostum ilgin için.

İkinci el falan bulabilirsen OEM RX 460 2 GB almanı şiddetle tavsiye ederim fiyatları aşağı yukarı senin bütçende.
OEM RX 460'lar MSI tarafından HP için üretildi orijinallik konusunda kafan karışmasın AliExpress'deki ekran kartları gibi bir durumu yok. Onun dışında soğutucu blok küçük ama fanı 5500RPM çevirebiliyor soğutması büyük bloklulara neredeyse denk, yük altında 70 derece civarında oynuyor ekran kartları için gayet normal seviyeler.

Son düzenleme:
İkinci el falan bulabilirsen OEM RX 460 2 GB almanı şiddetle tavsiye ederim fiyatları aşağı yukarı senin bütçende.
OEM RX 460'lar MSI tarafından HP için üretildi orijinallik konusunda kafan karışmasın AliExpress'deki ekran kartları gibi bir durumu yok. Onun dışında soğutucu blok küçük ama fanı 5500RPM çevirebiliyor soğutması büyük bloklulara neredeyse denk, yük altında 70 derece civarında oynuyor ekran kartları için gayet normal seviyeler.
Teşekkür ederim dostum .
MSI Radeon RX 460 4G OC Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bunu buldum ama dolandırıcı veya bozuk bir kart çıkmasın ?

Teşekkür ederim dostum.
MSI Radeon RX 460 4G OC Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bunu buldum ama dolandırıcı veya bozuk bir kart çıkmasın?

Kart 4-5 yıllık bir kart bunların sorunlu çıkma ihtimali var ama OEM RX 460 2 GB'larda çok sorunlu çıkacağını sanmıyorum 2019'da outlet olarak piyasaya sürülmüştü bunlar. Donanım arşivinin video yapmasıyla kartın stokları o sene direkt bitti. Benim dediğim model bu.
1621641646646.png

4 GB'lıklar ile 2'liklerin arasında muazzam bir performans farkı yok, görüntüsüne takılmayıp 2. el bir OEM RX 460 bulmanızı öneririm. Ayrıca kullanılmış bir 460'a 1800 lira verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı