RX550 2 GB vs RX550 4 GB

RX550 4 GB VRAM kullanacak güçte değil. 2 GB modeliyse bence maksimum 500TL değerinde. RX550 yerine GT 1030 2 GB'ta alabilirsin illa sıfır alacağım diyorsan. (aynı güçteler.) İkinci el GTX 960 alınabilir AliExpress üzerinden.

RX550, GT1030'dan daha güçlü fazla FPS veriyor. Sadece birkaç modeli az veriyor, bence arkadaş RX550 veya az verip GT1030 almalı, en kötü vergiyi bile ödeyebilirim diyorsa bunu alarak FPS'lerini katlasın.

Şu videodaki gibi bir kart göndermesinler. 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Jotariel aldı sorunsuz kart orijinal içini açtığı fotoğrafları var.

FPS konusunda fark yok denilecek kadar az. Ucuz olan 2 GB tavsiyemdir. Ayrıca sıfır fiyatıyla şu an ikisi alınmaz!

Şu dönemde ekran kartı alınmaz bence :D

RX550 4 GB VRAM kullanacak güçte değil. 2 GB modeliyse bence maksimum 500TL değerinde. RX550 yerine GT 1030 2 GB'ta alabilirsin illa sıfır alacağım diyorsan. (neredeyse aynı güçteler.) İkinci el GTX 960 alınabilir AliExpress üzerinden.

GTX 1030 daha az performans veriyor RX550'ye göre ama. Yani YouTube testlerine bakarsanız yer yer 5 FPS kadar fark görüyorum. GT 1030 artık önerilmez bence hatta RX550 de önerilmezde bence günü kurtarır bir kart en azından geçen sene GTX 1650'ye geçtim o zamana kadar RX550 4 GB kullandım kaldırmadığı oyun yoktu günü kurtaracak bir kart hala da öyle sadece geleceğe dönük olamaz fakat bütçesi yetenlere tavsiye ederim.
XFX AMD Radeon RX 550 Double Dissipation RX-550P2PFG5 2GB GDDR5 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com bu ürünün malzeme kalitesi kötü ama F/P olarak güzel bakabilirsin GT 1030 piyasasına baktım gerçekten 900 TL gibi fiyatlar var çok daha uygun GT 1030 ama günü kurtarmak için kart bakıyorsan hala tabii konu açılalı 10 gün olmuş :D RX550 tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı