RX550 4 GB ile kazım yapılır mı?

Farzetki

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sistem şu şekilde.

İşlemci: Intel i3-9100F
Ekran kartı: RX 550.
RAM: 8 GB.
SSD: 128 GB.
400W PSU.

Evet arkadaşlar bu sistem ile kazım yapılır mı? İsteğim çok fazla para kazanmak değil çok az bile kazansam denemek istiyorum sadece cevaplarsanız sevinirim.

yapılır fakat, büyük kazançlar elde edemezsiniz. harcadığınız elektriğe yazık olur öyle söyleyim.
fakat hevesinizi almak istiyorsanız tabii ki deneyebilirsiniz kazancınız da olacaktır az da olsa elbette, yalnız psu’da detaya girmemişsiniz. markası ve modeli nedir?

yapılır fakat, büyük kazançlar elde edemezsiniz. harcadığınız elektriğe yazık olur öyle söyleyim.
fakat hevesinizi almak istiyorsanız tabii ki deneyebilirsiniz kazancınız da olacaktır az da olsa elbette, yalnız psu’da detaya girmemişsiniz. markası ve modeli nedir?
Rx 570 bile düzgün kazandırmıyor. Kaldıki 560 değil 550 üstüne. Ayda 1 lahmacun parası bile bırakacağını sanmıyorum.

Mining hesaplama sitelerinde elektriğin kWh fiyatını 0,1 $ olarak girin. Ki buna KDV falan da ekleniyor. 0,118 $ falan işte...
Kazanamadığınızı görürsünüz. O sitelerdeki elektriğin kWh fiyatı ortalama 0,02 $ olarak hesaplanır.

Evet arkadaşlar sistem şu şekilde.

İşlemci: Intel i3-9100F
Ekran kartı: RX 550.
RAM: 8 GB.
SSD: 128 GB.
400W PSU.

Evet arkadaşlar bu sistem ile kazım yapılır mı? İsteğim çok fazla para kazanmak değil çok az bile kazansam denemek istiyorum sadece cevaplarsanız sevinirim.
Devlete destek olsun vergim elektriğim feda olsun diyorsanız zararına olabilir :D

Geri
Yukarı