RTX 3060 Ti LHR ile kazım yapılır mı?

Ekran kartım Tuf 3060ti, en fazla 42Mhs görüyorum. Sanırım windows ile kazım yaptığım için, HiveoS geçersem mhs artıyor mu?
Ayarların kötüdür vede lolminer 1.47 kullanman lazım en az. + olarak windows LHR olayı biraz sıkıntı. Hiveosta LHR çok çok daha verimli.

Ayarların kötüdür vede lolminer 1.47 kullanman lazım en az. + olarak windows LHR olayı biraz sıkıntı. Hiveosta LHR çok çok daha verimli.
Senin verdiğin ayarlar ya. HiveoS geçersem oyun oynamak falan sıkıntı olur mu? ben tek kartla mining yapıyorum, oyuna gireceğim zaman kapatıyorum.

Senin verdiğin ayarlar ya. HiveoS geçersem oyun oynamak falan sıkıntı olur mu? ben tek kartla mining yapıyorum, oyuna gireceğim zaman kapatıyorum.
Kart belleği nedir?
-300 core
1350 memory
70 power limit olarak dene. Lolminerda kazım yap. Ne oynadığına bağlı. Benim rigler dışında kendi kullandığım pcde RX6600 var. Mining yaparken lol valorant oynuyorum rahat bir şekilde.

Asus Tuf 3060ti Hynix bellek sanırım. Nbminerda daha fazla Memory arttıramıyordum, şimdi kademe kademe Memory arttırıp Lolminerda kazım yapıcam.
Kart belleği nedir?
-300 core
1350 memory
70 power limit olarak dene. Lolminerda kazım yap. Ne oynadığına bağlı. Benim rigler dışında kendi kullandığım pcde RX6600 var. Mining yaparken lol valorant oynuyorum rahat bir şekilde.
En son durum bu. Ama çok dalgalanıyor normal mi?

Dosya Ekleri

• rrr.png
    rrr.png
    253,9 KB · Görüntüleme: 28
  • rrr.png
    rrr.png
    469,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Bugün az paraya kıydım 3060ti V1 aldım. Sisteme bağladım oc.siz 45 mh verdi. 62 ye sabitledim. İleride V2 kartların kilitleri kırıldığında 58 i görür diye düşünüyorum ( şu an 47-49). Ama kafa rahat olacak diyosanız V1 e yönelin 😀

Geri
Yukarı