RX550 4 GB Mining günlük kazancı ne olur?

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Elimdeki kartla mining yapsam günlük kazancı ne olur? Biliyorum Mininge el verişli bir kart değil, Nereden bakabilirim?

RX550'nın yapacağı kazım toprak eşelemekten farksız olur bence. GPU'nun G'si var U'su yok. Giriş seviyesinde bile kaç nesil öncesi ekran kartlarını yerine öneriyoruz. Hiç uğraşmayın.

Bu forumda mining ile ilgili bilgilerin yarısı yanlış sanırım onlar ekmeğini yiyor ve başkalarının gelmesini istemiyor.
Ancak sorunuzun cevabı çok az kazandırıyor gerçekten.
Genede kendiniz araştırın bulun.

4 GB olan modeller kazım yapamıyornuş. Yapılsa da çok az kazandırıyormuş.
Bu arada kartı 580 sandım. 550 ile yapılırmı bilmiyorum.

Cevap yanlış 4 GB güçlü kartlarla çok güzel paralar kazanılıyor örnek RX470-570-580 4 GB modelleri ya da bunlara denk güçte NVIDIA 1650 Super modeli.
Arkadaşın sorusuna gelinirse 550 güçsüz bir kart şu an günde 0.80 cent falan bırakıyor yani bu miktar kişiden kişiye değişir ama bence değmez.

Cevap yanlış 4 GB güçlü kartlarla çok güzel paralar kazanılıyor örnek RX470-570-580 4 GB modelleri ya da bunlara denk güçte NVIDIA 1650 Super modeli.
Arkadaşın sorusuna gelinirse 550 güçsüz bir kart şu an günde 0.80 cent falan bırakıyor yani bu miktar kişiden kişiye değişir ama bence değmez.
Hocam merhaba acaba iletişim bilgisi verme şansınız varsa bi konuşmak istiyorum sizinle.

Yeni konular

Geri
Yukarı