RX550 alınır mı?

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar İncehesap Gaming gecesinde ürünler belli olmaya başladı. RX550 alınır mı? Şu anki fiyatı orada 700 küsur 550-600 civarı düşerse almayı düşünüyorum. 2. ele yönelmek istemiyorum. Ekran kartında çok sıkıntı mining olsun, fırınlama vs. gibi kartı mahvediyorlar.

İşlemci: Xeon 5440.
RAM: 8 GB.

Arkadaşlar İncehesap Gaming gecesinde ürünler belli olmaya başladı. RX550 alınır mı? Şu anki fiyatı orada 700 küsur 550-600 civarı düşerse almayı düşünüyorum. 2. ele yönelmek istemiyorum. Ekran kartında çok sıkıntı mining olsun, fırınlama vs. gibi kartı mahvediyorlar.

Alınabilir eğer güçlü bir sistem isteyen oyun oynamıyorsanız. CS:GO ve GTA 5 ayarındaki oyunlar oynanabilir fazlası ağır gelir o karta.

RX 460 2.el daha mantıklı değil mi?

Ucuza satanlar var.

Rx 550 alınmaz ki zaten oyun üzerine alıcaksan hiç alma kart oyunlar için değil onun yerine Gtx 750 ti alabilirsin bu daha mantıklı olur :)

Oynayacağınız oyunlara göre değişir. E-spor oyunları ( LoL, CS:GO, Valorant..) ve eski AAA oyunlar (Red Dead Redemption, Witcher 2 vb.) için ideal. Ama yeni AAA oyunları ( Witcher 3, Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2) pek oynayamazsınız. Benim tavsiyem 2. el olarak daha iyi bir kart almanız.

@GFYT neden "hahaha" emojisi attınız?

Son düzenleme:
Güncel oyunlarla pek işim olmuyor. CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. Şuan ki ekran kartım 110-130 FPS arası oynatıyor ama dolar durmayacak iyice artacak. Yarın bir gün bu karttın fiyatı yine artacak. Fırsat varken değiştirmek istedim. 620 civarı bugün gördüm sayfayı yeniledim 1 tane vardı alındı. Sapphire almakta istemedim yoksa buldum.

Rx 550 alınmaz ki zaten oyun üzerine alıcaksan hiç alma kart oyunlar için değil onun yerine Gtx 750 ti alabilirsin bu daha mantıklı olur :)

750Ti eskidi artık. Sahibi onun üstünden çok geçmiştir. 😁
RX 560tan bile 10-30 FPS fazla.

600TL’ye buldum aslında 2. el ama güvenmedim.
Adama diyorum denemek istiyorum. Virüs yüzünden eve kimseyi alamıyorum diyor. Çoğu böyle dediği için test etmeden de almak istemiyorum. Cidden para kolay kazanılmıyor. 12 saat çalışan birisiyim, gidipte bozuk kart almak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı