RX550 ekran kartı PUBG Lite 5 FPS'de kalıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Cylane

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni ekran kartı aldım. PUBG Lite oynamak istiyordum. Eski ekran kartımdan oyun açılmıyordu. Bende eski ekran kartında belki açılır diye Config ayarlarıyla falan oynamıştım. Şimdi yeni ekran kartı geldi hala aynı 5 FPS oynatmıyor. Ne yapmam lazım?
Sistem özelliklerim: RX550 2 GB+4 GB RAM+FX 6300 3, 50 GHz+250W Power Supply.

Merhabalar, yeni ekran kartı aldım. PUBG Lite oynamak istiyordum. Eski ekran kartımdan oyun açılmıyordu. Bende eski ekran kartında belki açılır diye Config ayarlarıyla falan oynamıştım. Şimdi yeni ekran kartı geldi hala aynı 5 FPS oynatmıyor. Ne yapmam lazım?

Driver yükledin mi?

Bilgisayarındaki işlemcinin dili olsa da konuşsa.

RX550'den ne bekliyorsun ki?

Arkadaşimda da ayni sistem var sadece 8 GB RAM'i var rahat oynatiyor. Bu arada RX550 gayet iyi ekran karti. Valorant 200 FPS CS:GO dada oyle. PUBG Lite'nin gereksinimleri daha az ama cidden 5 FPS aliyorum lobisinde bile.
Bilgisayarındaki işlemcinin dili olsa da konuşsa.
Anlamadım?

Arkadaşimda da ayni sistem var sadece 8 GB RAM'i var rahat oynatiyor. Bu arada RX550 gayet iyi ekran karti. Valorant 200 FPS CS:GO dada oyle. PUBG Lite'nin gereksinimleri daha az ama cidden 5 FPS aliyorum lobisinde bile.

Ekran kartı iyi değil. Giriş seviyesinin bile kaç kat altında ama CS:GO, Valorant, PUBG Lite için yeterli oluyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı