RX550 ekran kartı sürücüsü yüklenmiyor

Abdullahbulut

Femtopat
Daha fazla  
AMD Radeon RX550 2 GB 128 Bit ekran kartım var, sürücüsü uzun zamandır sorunsuz duruyordu bugün birden kendi kendine silindi tekrar yüklemeye çalışıyorum ancak hata veriyor. Dün de Epic Games Launcher kendi kendine silinmişti sorun nasıl çözülür sizce?

Epic Games'i anlamadım çünkü daha önce karşılaşmadım ama RX550 4 GB 128 Bit kullandığım diğer bilgisayarımda geçen oyuna girerken kendi kendine silinmiş sürücü hata verdi AMD. DDU ile sürücüyü kaldırdım tekrar yükledim ama bu sefer en güncel sürümü değil Microsoft'un onayladığı tavsiye edilen sürümü indirdim yani seçenekte "recommended" vardı onu seçtim daha stabil oldu hatta FPS'im arttı nedense ve 2 gündür hatayı da almadım inşallah daha da çıkmaz.

Zaten WQHL yani tavsiye edilen sürücüyü indirmek her zaman daha iyidir. Beta sürücüler deneme aşamasında olduğu için sıkıntı çıkar ama kendi kendine silinmr diye bir şey duymadım. Güzel bir virüs taraması yapın.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Son günlerde neler yüklediniz?
windows 10 pro
Zaten WQHL yani tavsiye edilen sürücüyü indirmek her zaman daha iyidir. Beta sürücüler deneme aşamasında olduğu için sıkıntı çıkar ama kendi kendine silinmr diye bir şey duymadım. Güzel bir virüs taraması yapın.
tamam yaparım ben tam son güncellemeyi yaparken birden mavi ekran verdi sonrasında açılınca ekran kartı sürücüsü yüklenmiyordu
Epic Games'i anlamadım çünkü daha önce karşılaşmadım ama RX550 4 GB 128 Bit kullandığım diğer bilgisayarımda geçen oyuna girerken kendi kendine silinmiş sürücü hata verdi AMD. DDU ile sürücüyü kaldırdım tekrar yükledim ama bu sefer en güncel sürümü değil Microsoft'un onayladığı tavsiye edilen sürümü indirdim yani seçenekte "recommended" vardı onu seçtim daha stabil oldu hatta FPS'im arttı nedense ve 2 gündür hatayı da almadım inşallah daha da çıkmaz.

Tamam teşekkür ederim benimki de sanırım son güncellemeyi desteklemiyor olabilir
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Son günlerde neler yüklediniz?
son günlerde dün apex legends yükledim steam dan birde origin yükledim onun dışında birşey yok
Bu arada Windows da uygulamalara bakınca AMD software var olarak görünüyor
Bu arada Windows ayarlarına girdiğimde AMD software yani sürücü kurulu görünüyor ve virüs taraması da temiz çıktı bir şey yok.
kurulu olarak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı