RX550 sistem Dying Light 2 oynatır mı?

adrenaliny

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM.
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD.
Ekran kartı
RX550
İşlemci
Ryzen 3600X
Dying ligth 2 Low oynatır mı? Sizce biraz araştırma yaptım 40 50 açar sonucuna oluştum bir de size sorayım alacağım sıkıntı çıkmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dying ligth 2 Low oynatır mı? Sizce biraz araştırma yaptım 40 50 açar sonucuna oluştum bir de size sorayım alacağım sıkıntı çıkmasın.
Hocam ekran kartından dolayı pek ümidim yok. GTX 1050 ile 1080p Low'da 20-30 FPS alıyor. FSR açarsanız belki 30 FPS alabilirsiniz ama zevk verir mi bilemem. Eğer tekrar iade edebilecek bir yerden alacaksanız veya bir arkadaşınızda varsa 720P FSR açık deneyebilirsiniz.

720P low ayarlar ve FPS balamced/performance ile ancak dediğin değerlere ulaşabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer oynamadıysan 1. oyunu öneririm. 2. oyun düzgün bir ekran kartı alana kadar para vermeniz boşa olur. Ben de RX 580 olmasına rağmen oyunun optimizasyonunu görünce oynayasım kaçtı. Oyun 30 FPS'nin altına düşüyor 4K'da RTX 3090'da bile. Cyberpunk ile yarışır optimizasyonu o kadar kötü.

Eğer oynamadıysan 1. oyunu öneririm. 2. oyun düzgün bir ekran kartı alana kadar para vermeniz boşa olur. Ben de RX 580 olmasına rağmen oyunun optimizasyonunu görünce oynayasım kaçtı. Oyun 30 FPS'nin altına düşüyor 4K'da RTX 3090'da bile. Cyberpunk ile yarışır optimizasyonu o kadar kötü.

Kanka Cyberpunk RDR2 oynatıyordu. 1.oyunu bitirdim oynatmıyorsa alamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı